Wpis z mikrobloga

@Ogau: Co w tym głupiego? Kredyt hipoteczny na 30 lat, to skuteczny, współczesny motywator do pracy. Działa znakomicie. Po to go wymyślono. Ideałem jest aby wszyscy mieli takie kredyty.

Kredyt na nieruchomość powinien być na max. kilka lat. Jestem za abolicją hipoteczną na nieruchomość, w której się mieszka połączoną z dewaluacją ich wartości. Wtedy ludzie będą mieli większą swobodę działania.
Co w tym głupiego? Kredyt hipoteczny na 30 lat, to skuteczny, współczesny motywator do pracy. Działa znakomicie. Po to go wymyślono. Ideałem jest aby wszyscy mieli takie kredyty.


Kredyt na nieruchomość powinien być na max. kilka lat. Jestem za abolicją hipoteczną na nieruchomość, w której się mieszka połączoną z dewaluacją ich wartości. Wtedy ludzie będą mieli większą swobodę działania.


@TeslaPrawdziwy: przeciez to, ze kredyty srednio w polsce splacane sa w nie
Kredyt na nieruchomość powinien być na max.


@TeslaPrawdziwy: ale wiesz, że nikt nie broni ci go spłacić wcześniej? W Polsce średni czas spłaty kredytu mieszkaniowego to mniej niż połowa z tych 30 lat xD
Jestem za abolicją hipoteczną na nieruchomość, w której się mieszka połączoną z dewaluacją ich wartości. Wtedy ludzie będą mieli większą swobodę działania.


@TeslaPrawdziwy: ale tak ustawowo chcesz umorzyć ludziom kredyty i ustalić ceny nieruchomości czy jak?