Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Doszedłem do tych mitycznych 15k netto #programista15k i zastanawiam się nad sponsoringiem jakiejś laski bo 30 na karku a mój jedyny epizod z kobietami to półroczny związek 7 lat temu. Pytanie czy za połowę tej wypłaty czyli 7,5k jest szansa znaleźć jakąś atrakcyjną i młodą do stałego układu? Przeglądam te stronki i ogłoszenia ze sponsoringiem i wygląda na to że tam szukają chyba tylko jakichś bogaczów milionerów w dodatku przystojnych. Liczę że znajdzie się tu ktoś obeznany w temacie i co nieco podpowie. Czy jest sens się w to bawić czy iść w zwykłe prostytutki na godziny ale jednak wolałbym spotykać się na luzie, coś zjeść, pogadać itp. a nie prysznic, bara bara, kasa i na klatce schodowej dzień dobry do następnego klienta w kolejce.

#sponsoring #divy #divyzwykopem #seks #tinder #fwb



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 52
@DestroyersPL:

Laska zamieni z tobą dwa słowa i będzie wiedziała żeś przegryw


Wcale tak nie jest, laski lubią ze mną pogadać. Laske w moim wieku mogę sobie coś poderwać na już, wiem bo czasem same flirtują. A ja wybieram sponsorować bo chcę mieć relaks, bezproblemowo i oczywiście chcę młodszych.
Gdybym chciał laskę w moim wieku, którą trzeba wspierać materialnie i psychicznie w jej trudach to zero problemu
@Tata_Kasi:
To że laska z tobą pogada nie oznacza że możesz ją poderwać równie dobrze może z tobą gadać na stopie koleżeńskiej i nic z tego nie wyniknie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dla mnie płacenie za seks jest objawem desperacji i za grosz nie mam szacunku do takich osób ponieważ one same nie mają szacunku do swojej osoby
I robienie z #!$%@? logiki w tej kwestii jest
@DestroyersPL:

Dla mnie płacenie za seks jest objawem desperacji i za grosz nie mam szacunku do takich osób ponieważ one same nie mają szacunku do swojej osoby


Skoro jesteś święcie przekonany że masz rację, nie jesteś otwarty na żadne argumenty to po co podejmujesz dyskusję?
Czy chodzi o poczucie wyższości nad innymi ludźmi? Świadomość że jesteś lepszy od innych musi dawać Ci dużo satysfakcji, bo inaczej nie tracił byś czasu na
@mirko_anonim: Podpowiem Ci tylko tak, inwestycja w takie auto jak porshe boxter, fatalna sprawa, laski nie znają się na autach, nawet jak mają jakieś pojącie to coś takiego nie zrobi na nie wrażenia. Już szybciej byś zaszpanował dobrym bmw, audi czy coś na wzór nissana gtr. Więc szkoda $$$, poważnie, mam znajomych co jeżdżą AMG naprawde na wypasie i żadna nie jest nimi zainteresowana.
Ale masz rację że szkoda marnować życie