Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Doszedłem do tych mitycznych 15k netto #programista15k i zastanawiam się nad sponsoringiem jakiejś laski bo 30 na karku a mój jedyny epizod z kobietami to półroczny związek 7 lat temu. Pytanie czy za połowę tej wypłaty czyli 7,5k jest szansa znaleźć jakąś atrakcyjną i młodą do stałego układu? Przeglądam te stronki i ogłoszenia ze sponsoringiem i wygląda na to że tam szukają chyba tylko jakichś bogaczów milionerów w dodatku przystojnych. Liczę że znajdzie się tu ktoś obeznany w temacie i co nieco podpowie. Czy jest sens się w to bawić czy iść w zwykłe prostytutki na godziny ale jednak wolałbym spotykać się na luzie, coś zjeść, pogadać itp. a nie prysznic, bara bara, kasa i na klatce schodowej dzień dobry do następnego klienta w kolejce.

#sponsoring #divy #divyzwykopem #seks #tinder #fwb



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 52
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: znajdzie takiego 20k i Cię zostawi. Kup sobie jakieś sportowe auto, porsche boxtera czy coś. Poderwiesz jakieś fajne laski tylko nie zabieraj ich na spacer, musi być dobry lokal. Będzie seks ale nic stałego, powtarzaj procedurę.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim naprawdę chcesz oddać połowę swojej wypłaty na którą musiałeś ciężko pracować, kształcić się na jakaś prostytutkę. Nie będziesz się z tym czuł słabo? Upadek człowieka. Zainwestuj w psychologa. Teraz to, a potem na pewno będziesz miał jeszcze lepsze pomysły prowadzące na dno z wysokiej pozycji życiowej
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 4
✨️ Autor wpisu (OP): @dragon7: mam już całkiem dobre auto bmw za 90k i na żadnej znajomej nie robiło nigdy wrażenia więc tym bardziej na obcej nie zrobi. Nie wydaje mi się żeby porsche boxter był jakimś game changerem tym bardziej że to wygląda fatalnie wg mnie xd Jeśli już to może jakiś egzotyk za 250k ale nie mam zamiaru ryzykować tyle kasy kiedy mogę ją przeznaczyć bezpośrednio na seks
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 2
✨️ Autor wpisu (OP): @ksiezycoweNieruchy: Nie czuję potrzeby dorabiania się i pomnażania majątku. Mam gdzie mieszkać, mam co jeść, mam poduszkę finansową w razie W. Za 7,5k można spokojnie sobie żyć. Żyłem nawet za niecałe 4k miesięcznie także nie martw się o mnie. Mam zamlować na kupkę i obudzić się za 10 lat i stwierdzić że mam walutę w postaci $ a zmarnowałem najcenniejszą walutę jaką jest czas? Alternatywnie myślałem
  • Odpowiedz
Liczę że znajdzie się tu ktoś obeznany w temacie i co nieco podpowie

@mirko_anonim: ja właśnie tak robiłem kilka razy, sponsorowalem kila studentek.
Polecam Ci to, mnie też divy nie kręcą i nigdy nie byłem u żadnej. Za to mieć układ z jedną dziewczyną bardzo mi odpowiadał.
Powiem Ci że 7.5k spokojnie wystarczy, będzie w sam raz.
Nie jest łatwo znaleźć odpowiednią dziewczynę ale da się
  • Odpowiedz
@dragon7: Ty tak serio? Może i na wsiach by to podziałało, w stolicy porshe jakiegoś większego wrażenia nie robi (a już na pewno nie takiego, by laski same nogi rozkładały).

@mirko_anonim Da się, ale taką zwykłą całkiem ładną dziewczynę, żadna modelka to nie będzie.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ja miałem laskę za 2k (raz w tygodniu spotkanie na 2h) także da się. Tyle że to nie była Warszawa ale też wojewódzkie.

15k to teraz na Uberze ukrainiec zarobi


@mirko_anonim: yhym, jak pracuje 20h dziennie i to najdalej brutto. Nie pisz takich bzdur bo jeszcze ktoś uwierzy.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:

no to lepiej znajdź sobie pracę zdalną i to sobie postaw na cel. Następnie stawiaj chatkę na plaży w Tajlandii i zyj jak król, a nie zmarnuj swoje życie na polskie wenery.


@ksiezycoweNieruchy: dokladnie to samo mialem zaproponowac. Jakby nic mnie tu nie trzymalo z takimi problemami to bym tam wydupcal na jego miejscu i dokladnie tak zrobil. Niekoniecznie chatke na plazy ale na pewno zyc tam jakis czas
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: wydaje mi się że to za mało a jak znajdziesz to taką że i za darmo byś znalazł podobną, znam osoby co mają milionowe majątki i też nie mogą znaleźć. Wszystko zależy czy choć trochę się podobasz dziewczynom umiesz bajerować sam hajs nie załatwi sprawy.
  • Odpowiedz
Jedna dzwka jest okey bo 'studentka' a inna nie? :p

@Ulfric_Stormcloak: masz swój światopogląd oparty na swoich wierzeniach i dobrze, nic w tym złego. Ja mam swój który różni się od twojego, też dobrze.
Wydaje mi się że OP kierował swoje pytanie do kogoś z moim podejsciem więc mu odpowiedziałem i tyle.
Moim celem nie jest przekonać cię do swoich racji.
Miłego wieczoru!
  • Odpowiedz
Czy jest sens się w to bawić czy iść w zwykłe prostytutki na godziny ale jednak wolałbym spotykać się na luzie, coś zjeść, pogadać itp. a nie prysznic, bara bara, kasa i na klatce schodowej dzień dobry do następnego klienta w kolejce.


@mirko_anonim: Nigdy nie wiesz czy dziewczyna będzie tylko z tobą w takim układzie sponsorowanym. Możesz np. trafić na zwykłą divę lub cichodajkę, które ma kilka takich ziutków jak ty.
  • Odpowiedz