Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Doszedłem do tych mitycznych 15k netto #programista15k i zastanawiam się nad sponsoringiem jakiejś laski bo 30 na karku a mój jedyny epizod z kobietami to półroczny związek 7 lat temu. Pytanie czy za połowę tej wypłaty czyli 7,5k jest szansa znaleźć jakąś atrakcyjną i młodą do stałego układu? Przeglądam te stronki i ogłoszenia ze sponsoringiem i wygląda na to że tam szukają chyba tylko jakichś bogaczów milionerów w dodatku przystojnych. Liczę że znajdzie się tu ktoś obeznany w temacie i co nieco podpowie. Czy jest sens się w to bawić czy iść w zwykłe prostytutki na godziny ale jednak wolałbym spotykać się na luzie, coś zjeść, pogadać itp. a nie prysznic, bara bara, kasa i na klatce schodowej dzień dobry do następnego klienta w kolejce.

#sponsoring #divy #divyzwykopem #seks #tinder #fwb



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 52
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Tu op, zamknąłem przeglądarkę bo myślałem że już nie będzie więcej odpowiedzi więc nie mam identyfikatora.

@ksiezycoweNieruchy: ja chcę tu i teraz a Ty mi piszesz o jakiejś Tajlandii xd Tak bym zrobił pewnie ale nie zanosi się na to że będę miał pracę zdalną. Taka opcja by była ale zarabiałbym pewnie z połowę z tego.

@Tata_Kasi: mnie też właśnie divy nie kręcą bo one lecą
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @mirko_anonim: Wawa nie powinna być droższa od tych kilku kolejnych miast, bo jest dużo większa konkurencja, a tempo życia i poczucie anonimowości są dodatkowym ułatwieniem. Oczywiście będą jakieś laski z "ambicjami", które będą oczekiwały kogoś nieliczącego się z kasą, ale parę lat temu nie było żadnego problemu, aby znaleźć bardzo fajne (o ile nie oczekujesz wymuskanej modelki i realizacji jakichś dziwnych rzeczy) za 3-4 stówki za wieczór,
  • Odpowiedz
@Tata_Kasi: Imagine płacić jakiejś p0lce 7.5k na miesiąc za dostęp do jej obślizgej tzipy. Przecież to jest całkowity upadek. I jeszcze pewnie w tym czasie jakiś oskarek peklował ją za darmo i się z ciebie śmiał razem z nią.
Chłop za te pieniądze w skali roku mógłby polecieć do ciepłych krajów peklować w opór i się dobrze bawić przez kilka miesięcy.
  • Odpowiedz
Imagine płacić jakiejś p0lce 7.5k na miesiąc za dostęp do jej obślizgej tzipy.

@RyouNarushima: masz rację, to by było głupie i strata dla płacącego. Ale nie musisz być głupi i płacić obslizglej, możesz znaleźć fajną laskę.
Podam ci przykład z życia, z dwa lata temu poznałem 18latke tuż po maturze. Za pierwsze spotkanie dogadaliśmy się na jakieś 6000 bo była dziewicą, potem ustaliliśmy po 800 za każde spotkanie. Spotkania były 2
  • Odpowiedz
Wiem że będzie ciężko ale daję sobie miesiąc na poszukiwania.

@mirko_anonim: odpowiedź dla OP; kolego daj sobie więcej niż miesiąc, takie czasy że jest dużo fake ogłoszeń które musisz przecedzić. Do tego dziewczyny które szukają sponsorów też muszą walczyć z fejkami i musisz to rozumieć. Zazwyczaj jest tak że fajną laska zaczyna szukać ale zraża się po miesiącu bo traci czas na fejki. Musisz przeglądać i po kontakcie szybko udowodnić że
  • Odpowiedz
@Tata_Kasi: ale ja pytam jaki masz stosunek do takich kobiet i dlaczego uważasz że jedna prostytutka jest lepsza od drugiej

Ale spoko, nie odpowiadaj. Tylko nie jest to kwestia światopoglądu, a hipokryzji:p
  • Odpowiedz
parę lat temu nie było żadnego problemu, aby znaleźć bardzo fajne

@mirko_anonim: kurde, wspominam jak było 10-15 lat temu, wtedy to było łatwo i tanio być sponsorem. Szkoda że wszystko fejki popsuki
  • Odpowiedz
ale ja pytam jaki masz stosunek do takich kobiet i dlaczego uważasz że jedna prostytutka jest lepsza od drugiej

@Ulfric_Stormcloak: w swoim oryginalnym pytaniu użyłeś słów obraźliwych i poniżających w stosunku do prostytutek i dziewczyn które sponsorowałem. Dlatego założyłem że nie interesuje cię dyskusja bo uważasz się za kogoś moralnie lepszego ode mnie i tych dziewczyn.
A ja nie poniżam nikogo, nawet szanuje divy do której sam bym nigdy nie poszedł.
  • Odpowiedz
@Tata_Kasi: Jak wykopek pisze 6/10 to w rzeczywistości jest 4/10, no chyba, że normalnie peklujesz tylko same modelki. I skąd wiesz, że nie ma innych typów na boku za hajs bądź nie za hajs. Bo tak ci powiedziała? Pewno nie jeden oski w międzyczasie ją peklował co u kobiety z takim podejściem do seksu jest niemal pewne. Może nawet nie raz po nim zlizywałeś.
A to, ze dziwka nadrabiała osobowością to
  • Odpowiedz
I skąd wiesz, że nie ma innych typów na boku za hajs bądź nie za hajs. Bo tak ci powiedziała? Pewno nie jeden oski w międzyczasie ją peklował co u kobiety z takim podejściem do seksu jest niemal pewne.

@RyouNarushima: nie zauważasz tego ale złość i żal widać w Twoich wypowiedziach. Do tego masz betonowy łeb, myślisz że znasz i rozumiesz świat a tak nie jest.
Powiem ci coś prawdziwego w
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Nie lepiej kupić kawalerkę czy 2 pokojowe mieszkanko i wynajmować za płatność w naturze? Znajomy ma mieszkanie w nim 2 studentki, nic mu nie płacą a on sobie 2x w tygodniu wpada na obiadek i ruchanie. Czasem w trójkącie czasem sam na sam.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo
  • Odpowiedz
obraźliwych i poniżającyc


@Tata_Kasi: użyłem słów jasno opisujących dane środowisko

przykro mi że odbierasz słowo dzwka obraźliwie, ale nie zmienia to faktu że to dosłownie to samo co sponsoring studentek :p

Jesteś tym hipokrytom, czy nie?

Dla czego jedna prostytutka jest lepsza od innej? Masz odwagę napisać coś z sensem, czy dalej będiesz gubił sie w zeznaniach i narzekał jak to kogoś obraziłem ( co jest w twoją nadinterpretacją, aby uniknąć
  • Odpowiedz
@Ulfric_Stormcloak:

użyłem słów jasno opisujących dane środowisko


Przecież wiesz że słowo "dziwka" nie jest słowem neutralnym :) nie oszukujemy się, uważasz się za osobę moralnie lepszą niż te wszystkie dziwki.

Dla czego jedna prostytutka jest lepsza od innej? Masz odwagę napisać coś z sensem


To nie chodzi o odwagę, bardziej o to że żyję już długo i wiem że niektórych osób nie da się przekonać do zmiany zdania. Uznałem że ty
  • Odpowiedz
@Tata_Kasi: Nie trzeba mieć wiele doświadczenia by wiedzieć, że ufanie dziwce i wydawanie na szlaufy 50% swoich dochodów to bardzo zły pomysł., co podpowiada mi, że nie masz go wcale. Z tego co piszesz wydajesz się typem bardzo naiwnym i łatwym do rozegrania, o ile nie zwykłym mitomanem. I siedziałeś jej w majtkach 24/7, że masz pewność, ze nie miała innych?
  • Odpowiedz
@RyouNarushima:

I siedziałeś jej w majtkach 24/7, że masz pewność, ze nie miała innych?


To jest oczywiste że 100% pewności nie mam :) Dziewictwa się nie da udowodnić. Ale nie w tym rzecz, ja nie zacząłem się z nią spotykać bo szukałem dziewicy. Ja chciałem układu z dziewczyną która mi odpowiada. To tylko wyszło że ona jest dziewicą i chciała za to więcej. A dla mnie to żaden problem. Nawet teraz
  • Odpowiedz