Wpis z mikrobloga

@Amatorro: stety wyborca opozycji wymaga o wiele więcej od swoich polityków w porównaniu od wyborców PiS-u lub Konfederacji. Petru sam się podkładał, a Madera tylko przelała czarę goryczy.

Dzisiaj kisnę wewnętrznie jak nie widzę polityków Nowoczesnej krytykujących 800+, bo inaczej koalicjant ich nie wpuści na listy. Kiedyś jak słuchałem wywiadu z Hennig-Kloską (ex-N, dziś PL2050), to dopiero usłyszałem co na prawdę Nowoczesna sądzi o waloryzacji 500+

A wracając do Petru. Gdyby
@Amatorro: No przecież sam się nie wystawił przez pewne głupoty na śmieszność. Wcale nie dał się zjeść przez Platformę Obywatelską i wciągnąć w nią.

Ja rozumiem, że to była fajna partia dla niektórych, ale nie zapominajmy, że oni sami sobie zgotowali ten los. Mieli szansę przedstawić się większej ilości wyborców. Nie wykorzystali tego.
@Amatorro:

zniszczenie Petru to był chyba szczytowy pokaz potęgi PiSowskiej propagandy.
Chłop nie jest specjalnie mowny, walnął parę gaf i pukał koleżankę z partii - nic czym można by sie chwalić, niemniej dla przeciętnego PiSowca to jest zwykły wtorek.

Niemniej Petru został uznany przez system za zagrożenie krytyczne - za Tuska bis, więc ilość gówna wylewana w jego kierunku była kosmiczna. I część tego łajna zdołała się przykleić - Petru jest
Niestety zaszczuli go psycho-prawicowe półmózgi,


@Clefairy: tak, biedny Petru lecąc na Maderę z kochanka, przeglądał memy i się załamał, więc partia się rozleciała xD
Konfederacja, która wg neuropy nic nie znaczy, to wg neuropy trzęsie i likwiduje inne partie. Wy już sami nie wiecie co pisać w necie xD
@Amatorro: Pamiętam jak na nich głosowałem, eh myślałem że jest szansa na nieprawicowych wolnościowych reprezentantów w rządzie. Próbowałem nawet ziomków przekonać, byłem blisko ale jeden z ojcem Kukizowi uwierzyli. Koniec końców obaj niepocieszeni z wyboru, ale i tak rozsądniejsze głosy niż ten trzeci co Korwina i jego paróweczki wielbił xD
A po co to wszystko jak i tak dziady nam wybrali zamknięte sklepy bo kościółek plus pieniądze na bombelki za darmo
szkoda rozkładu Nowoczesnej, bo to była ostatnia wolnościowa, niezamordystyczna szansa w parlamencie.


@Amatorro: Na chwilę pojawił się jeszcze Gwiazdowski, ale najpierw totalnie dał dupy pod względem organizacyjnym(jego partia wystartowała tylko w kilku okręgach), a później wycofał się rakiem z polityki. W dobie tak ostrej polaryzacji światopoglądowej, która od lat dominuje debatę publiczną, klasycznym liberałom trudno się przebić do mainstreamu.
@Amatorro: Pamiętam jak na nich głosowałem, eh myślałem że jest szansa na nieprawicowych wolnościowych reprezentantów w rządzie. Próbowałem nawet ziomków przekonać, byłem blisko ale jeden z ojcem Kukizowi uwierzyli. Koniec końców obaj niepocieszeni z wyboru, ale i tak rozsądniejsze głosy niż ten trzeci co Korwina i jego paróweczki wielbił xD
A po co to wszystko jak i tak dziady nam wybrali zamknięte sklepy bo kościółek plus pieniądze na bombelki za darmo
  • 0
@Amatorro: @Imperator_Wladek @Clefairy

Po pierwsze - propaganda PiS i związana z nią nagonka na przeciwników politycznych była znakomicie robiona - idealnie pod młodych kuców i kucoidów, dzięki czemu udało się ich zamknąć na stałe w strefie wyboru PiS - (obecnie) Konfederacja

Po drugie - sam Petru nie był zbyt imponujący jako polityk, a ponadto udało mu się, jeśli dobrze pamiętam, w trakcie jakichś protestów pojechać do ciepłych krajów z kochanką, co