Wpis z mikrobloga

@Shatter: Sporo ludzi ma w dupie zmagania tej bandy drewniaków.
Ja się cieszę tylko, że dzięki ich nieporadności kanał Dzieli nas piłka ma świetny materiał na scenariusze ich obśmiewające. Nie wiem kto jest kim w tym sporcie, ale śmieszy to nawet laika sportowego xD
  • Odpowiedz
@Shatter: nie ma newsow bo i tak kazdy sie spodziewal, ze nawet w najlatwiejszej grupie bedzie mieli problem awansowac

Fanom pilki zawsze pozostaje wspominanie 1974 roku XDDDDDDD
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@dzieju41 no z tego, co się dowiedziałem, to była debata w radiu, ale nie wiem, dlaczego Petru bierze udział w debacie, w sumie w ogóle nie wiem, skąd on się znowu wziął xd
  • Odpowiedz
@Shatter: Z kim oni tam grali? Mołdawią? Skoro takie gwiazdy przegrywają z drużyną "ogórków" to może ludzi już zwyczajnie znudziło śmieszkowanie z nich, bo przegrana jest wpisana w polską drużynę kopaczy.
Zawsze mnie to dziwi, że jesteśmy tak beznadziejni w piłce, ale jest to wciąż masochistyczny dla kibiców sport "narodowy", a mając sukcesy w innych dziedzinach mało kto to zauważa.
  • Odpowiedz
Polska dostała w łeb od Mołdawii


@Shatter: p0lska POTĘGA piłkarska, 23. miejsce w rankingu FIFA (łączna wartość drużyny ok. 220 mln euro) dostaje po dupie 3:2 z 171. w rankingu FIFA reprezentacją Mołdawii (łączna wartość drużyny 15 mln euro). Tutaj nie ma co komentować, patrzenie w sufit jest ciekawsze niż oglądanie p0lskich kopaczy.
  • Odpowiedz