Wpis z mikrobloga

Ale jak to feministka co się zgadza z facetem i to w dodatku Januszem. Dokąd ten świat zmierza?
  • Odpowiedz
1. Proszę o link do źródła.
2. On tak na poważnie czy to tylko ukryta ironia? Bo nie wiem co o tym myśleć.
  • Odpowiedz
random z twitter pisze coś ironicznie= główny postulat feministek

@gardzenarodowcami: Jednocześnie
Członek Konfederacji z pełną powagą wypisuje szurskie/zamordystyczne brednie = to nie jest oficjalne stanowisko Konfederacji to tylko prywatna opinia, wyrwane z kontekstu
  • Odpowiedz
@Elaviart: dokładnie od członka partii można czegoś tam wymagać i brać jego wypowiedzi pod lupę bo to potencjalny poseł na sejm, a jakieś randomowe konto na portalu gdzie każdy może stworzyć sobie konto ani teraz, ani najprawdopodobniej w przeszłości, nie będzie miało wpływu na życie przeciętnego Polaka
  • Odpowiedz
random z twitter pisze coś ironicznie


@gardzenarodowcami:
Ironicznie tam prowadzą konta latami wypisując ironiczne dowcipy. I tak właśnie funkcjonuje Twitter - ludzie sobie opowiadają ironiczne kawały w liczbach rzędu 40k dziennie.
  • Odpowiedz
@sildenafil: W alternatywnej rzeczywistości (istnieje tylko w głowie wykopków)...
Szef światowej organizacji feminizmu: Co tam mamy na dzisiaj?
Prezes zarządu: Szefie, ten oto Janusz z Polski zdobył 17 serduszek pod wpisem na Twitterze. Wie pan co to oznacza?
Szef: (mina mu rzednie, ściąga powoli okulary i głośno sapie) No nic, chyba nie mamy wyjścia.
Skarbniczka: Nie, ale nie może pan! Przecież sam pan jest (połyka ślinę nerwowo)... mężczyzną.
Szef: Trudno, wpisujemy
  • Odpowiedz
@Maister37: o to chodzi, bezbek ale pokazuje jakim absurdem jest wieszczenie upadku Zachodu i końca cywilizacji z wpisów na Twitterze, które mają mniej reakcji niż druga strona gorących z 6 godzin na wykopie. Ja jak byłem 15-latkiem to bym oddał i 2 głosy na KNP albo ręczył za profesjonalizm Kolonki. Ale to się zmienia z wiekiem.
  • Odpowiedz
  • 2
@ananasowy: przecież tu chodzi o uświadomienie feministów takich jak Ty, że dla koleżanek z ruchu jesteś paproszkiem do ztrzepnięcia, ale póki się przymilasz to Cię poglaszczą po główce
  • Odpowiedz