Wpis z mikrobloga

Więcej #!$%@? promujmy wśród kobiet „dzieła” typu 365 dni czy Greya, gdzie romantyzowanie są gwalty, przemoc seksualna i porwania. Niech sobie #p0lka oglądanie w domu, potem pojedzie na wakacje i widząc stado Arabów nie przejdzie jej przez ten polski mózg, że ci goście to nie jest żadna nowa przygoda tylko potencjalni mordercy. TO NA PEWNO JEST ALVARO, KTÓRY ZABIERZE JĄ DO SWOJEJ WILLI A PO WSZYSTKIM ODWIEZIE HELIKOPTEREM. #anastazjazgrecji #logikarozowychpaskow
fanmarcinamillera - Więcej #!$%@? promujmy wśród kobiet „dzieła” typu 365 dni czy Gre...

źródło: IMG_8036

Pobierz
  • 9
@fanmarcinamillera: XDDD wykopki się zachowują jak wszyscy ci pato pedagodzy w latach 90. "Uuuuu gry komputerowe cię zniszczą, znam chłopaka co zabił rodziców przez gry komputerowe". Ta Anastazja to jest właśnie ten chłopak co zabił rodziców przez gry komputerowe, no dziewczyna miała zerowy instynkt samozachowawczy i nie rozpoznała zagrożenia, ale #!$%@?, narracja o jakiś szkodliwych utworach to żart jakiś
@Keiosss: ale co innego jest jak rozmawiamy o wpływie gier komputerowych na umysły 10latków, a co innego rozmawiać o starych babach, które pokazują, że niczym nie różnią się emocjonalnie od swoich nastoletnich wersji. Już sam fakt, że taki chłam jak 365dni był popularny powinien dać nam do myślenia, gdzie podążamy jako społeczeństwo. Ja jestem piwiniczakiem i ten problem mnie omija, co nie zmienia faktu, że od osoby mającej prawie 30 lat
@fanmarcinamillera: To ma większy wpływ niż się ludziom zdaje. Podobnie, promujmy dalej filmy wynoszące gangsterów na piedestał i robienie z nich bohaterów (najmro, jak pokochałem ganstera, wszystko od vegi, itd.) i później widzisz takiego Mariuszka w swoim BMW F10 w dieslu który zajeżdża ci drogę i próbuje fikać niczym jego pruszkowscy idole z filmów.
@gupi_ja no niestety, sama się natknęłam w pracy na opinie dziewczyn 20+, że 365 dni to jest zajebiste i one by tak chciały. Nie wiem ile masz lat, ale chyba nie zdajesz sobie sprawy w jaką papkę zamienia się popkultura, przy czym kultura wysoka zanika. Przecież w prime time w tvn, przez kilka lat wynoszono na piedestał burdelmame Kazimierską i inne napompowane #!$%@?, a główną gwiazdą mma jest dziewczyna, która zasłynęła ruchaniem