Wpis z mikrobloga

#przegryw mocno u mnie wlatuje ostatnio; szukam chłopa i każdy kto pisze to ameba; oczy jak pięć złotych jak się zapytam o jakieś książki. Niby człowiek wie że czytelnictwo w Polsce leży, ale jakoś w moim otoczeniu nie ma tego problemu. Potem się dziwicie, że trzeba za granicę jechać szukać oczytanych francuzów/brytyjczyków. Robicie to na własne życzenie i tyle.

#zwiazki #ksiazki #logikaniebieskichpaskow
  • 134
  • Odpowiedz
mam sobie wychować partnera? bo tak to mi brzmi, że biorę byle kogo, kto się do mnie dostosuje


@Dziewczyna_Tyraxora: Rany boskie, przecież to zdanie brzmi jak jakiś obłęd. Nie wiem czy nie będą potrzebne jakieś leki psychotropowie.

A na poważnie...tak to właśnie wygląda, że ludzie zarażają swoimi pasjami innych, chyba, że ty próbujesz tu dać do zrozumienia, że chcesz być dominowana, a nie dominować. Wystarczy napisać wprost, bo na nikim nie
  • Odpowiedz
@Dziewczyna_Tyraxora: Masz konto na wykopie = ergo, nie rób z siebie kogoś ponad społeczeństwo którego jesteś częścią. A że czytasz? Można czytać, bez zrozumienia na przykład. Albo dla podniecania się swoim ego, że ja czytam to ja jestem KIMŚ. No kompleksy małomiasteczkowej.
  • Odpowiedz
@trololo55: mam taką pracę, że czasem mogę czytać, a poza tym czytam szybko. w maju przeczytałam na przykład 9 książek, głównie dlatego, że były cieniutkie, więc bywa, że jedna na jedną, godzinną podróż pociągiem starcza. tak się zbiera, cóż zrobić :) a co najlepsze, że mam jeszcze kilka zainteresowań, a i na wykopie siedzę jak widać. nie wiem co to nuda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
No rzeczywiście warto czytać tylko po to ,aby taka jedna p0lka się chłopem zainteresowała


@NiebieskiMiszmasz: i to przemyślenie ma dziewięc lajków, jprd.

Chłopie, warto czytać (np. podręczniki akademickie do historii, klasykę literatury, Scientific America itd.) po to żeby być bardziej oczytanym. Nie wszystko w życiu kręci się wokół dupy, ale życie niektórych to chyba dosłownie zjeść, zesrać się, zaruchać jak ma się fuksa.
  • Odpowiedz
@Dziewczyna_Tyraxora: Mózg - co każdy wiedzieć pownien, Kwantechizm 2.0, Otoczeni przez idiotów, Jak żyć z lękiem, Detroit.Sekcja.zwlok.Ameryki, Art.Hobson.Kwanty.dla.kazdego.Jak.zrozumiec.to.czego.nikt.nie.rozumie
  • Odpowiedz