Wpis z mikrobloga

Zawsze mam bekę z ludzi którzy nie mają własnego zdania i decyzje o tym czy dana gra jest dobra czy nie podejmują na podstawie tego co piszą inni w internecie.
@Medonix: no i zwykle po informacjach o grze i zwiastunach kupuja; zwykle przeciez dopiero jak sie zaczyna duza kampania przed premiera, wiec ostani miesiac, moze kwartal. Promocji od duzych wydawcow nie ma, jak daja jakies ceny to sie ich trzymaja.
@Medonix: czesc owszem kupuje szybko, gdy jest jakis wczensijeszy doste do bety etc, ale tak to masowe zakupy sa jak sie rozkreca kampania promocyjna tuz przed premiera.

I jak pisalem, jak ktos chce grac w dany tytul to lepsza czy gorsza optymalizacja niewiele zmienia. W sumie dzis wszyscy sie nastawiaja ze gra bedzie silnie patchowana tuz po premierze.

No i nonamowe tytuly nie maja duzej przedsprzedazy, tylko duze produkcje od sprawdzonych
@HouseBrand:

1. Pierwsze pytanie to czy jeśli kupie w połowie gameplayu (w normalnego cp77) to czy mogę sobie dodać to do save czy nie.
2. Oceniam nie po opiniach, a nagraniach gameplay, a tutaj mogę grać sam bo mam podstawkę. A czy PL będzie miało content który jest ciekawy to #!$%@? wie xD