Wpis z mikrobloga

https://www.rynekzdrowia.pl/Prawo/Wchodzi-nowe-rozporzadzenie-covidowe-Od-1-lipca-nie-mozna-tego-robic,246653,2.html

Wreszcie koniec tej farsy z "obowiązkiem" maseczek w przychodniach czy szpitalach i innych placówkach medycznych. I tak mało kto tego przestrzegał ale czasami był psychiatryk jak jakiś panikarz próbował się czepiać że inni nie noszą albo sam nadgorliwy lekarz tego wymagał. Teraz przychodnia czy lekarz w prywatnym gabinecie może sobie wymagać tego u siebie ale sporo pacjentów wtedy odejdzie zwłaszcza prywatnych. xD
Pisowcy niedawno badali grunt wypuszczając informację że zostanie to na zawsze ale na szczęście się nie udało. Widać stwierdzili że więcej na tym stracą niż zyskają a ludzie mają dosyć cyrku z maseczkami.


#koronawirus #zdrowie #medycyna #covid19 #bekazcovidian
  • 9
  • Odpowiedz
@Pieniek1991: dosyć tego zniewolenia. Z resztą uważam, że kto się nie dał, pozostał wolny w duchu. Zwykle na uwagi w przychodniach o te szmaty, wystarczyło powiedzieć "mam zwolnienie". Kiedy w czasie covida poszłam do teatru, na bramkach pilnowali masek. Powiedziałam o zwolnieniu i to ucięło sprawę. Co ciekawe na seansie i po seansie, kiedy odbierało się płaszcze z szatni, prawie nikt maski nie miał i już wtedy nikt się nie czepiał.
  • Odpowiedz
  • 1
@Vena_cava1995 W 2020 podstawą tego była plansza na Twitterze Morawieckiego a i tak większość nosiła. xD Najlepsze że wirus niby taki groźny i śmiercionośny ale wystarczyło założyć kawałek plastiku w postaci przyłbicy albo nawet zakryć się szalikiem i starcza. xD Covidowi debile jeszcze to usprawiedliwiali robiąc pocieszne fikołki.
Ja mam zwolnienie od lutego 2021 jak w miarę to prawnie ogarnęli i fakt wystarczy tak mówić ale już policji trzeba pokazać albo szarpać
  • Odpowiedz