Wpis z mikrobloga

@kerdian Mając taką opcję warto jest robić wszystko żeby dzieci były dwujęzyczne, bo dwujęzyczność ma swoje zalety, np: lepsza kreatywność, szybsze uczenie się, większa łatwość w przyswajaniu kolejnych języków, większa wartość na rynku pracy
@kerdian

@pilot1123: ja osobiście bym nie pozwolił na nauczenie moich dzieci ukraińskiego

@kerdian i lepiej nie rób dzieci. Dziecko do 6 roku życia łyka wiedzę, jak linkwiewicz #!$%@? i takie dziecko może uczyć się nawet 5 języków naraz. Jak ktoś umie jakiś język obcy to łatwiej się uczy następnego języka. Jakbym miał kobietę z innego kraju to bym nawet jej kazał mówić do dziecka w swoim języku, później gówniarz będzie miał
@Djaugo: to wszystko zależy od tego jaki to język. Ukraińska imigrantka nie ma prawa rozpowszechniać u nas swojej kultury. Zresztą z Ukrainką bym się nie związał


@kerdian raczej Ukrainka z takim pasożytem jak ty by się nie związała, a to już zupełnie co innego
@kuncfot mogą, a nawet muszą. Nasz kraj i nasza kultura powinny być zawsze na pierwszym miejscu względem każdej innej.

>a-a b-bo my gdzieś tam coś tam to inni u nas też mogo

#!$%@?ć takie liberalne dyrdymały, przegranych nikt nie pamięta, trzeba cisnąć swoje zawsze i wszędzie ( ͡ ͜ʖ ͡)
@kerdian: u mnie jeszcze gorzej jest dwa domy dalej. Mieszka tam rodzina z Ukrainy która już całkiem dobrze po polsku gada i wiecie jak gadają do swojego dziecka? (usłyszałem przez przypadek) PO POLSKU!!!! normalnie szok, tylko z dziadkami gadają po ichniemu