Wpis z mikrobloga

Cały cyrk z covidem to czysty przypadek...
to że rządy przez 2 lata niszczyły gospodarkę swoich krajów i tresowały obywateli pod pretekstem walki z nowym wirusem kaszlu to czysty przypadek,
To że w wyniku tej WALKI zginęło więcej ludzi niż jak by nie walczyć to też czysty przypadek...

Jeszcze większym przypadkiem jest to że jeden taki random z internetu w 1971 roku założył pewną organizację w której zrzesza polityków i prezesów korporacji.
Ten sam random trzyma na półce popiersie Lenina i napisał nic nie znaczącą książkę "Czwarta rewolucja przemysłowa" a jak tylko pojawił się covid to ten sam random wyciągnął z rękawa gotową książeczkę "COVID-19: The Great Reset"

ten random chwali się że wychował sobie wiernych jego idei polityków takich jak:

Merkel
Trudeau
Macron
Putin

założę się że czas wybuchu wojny na Ukrainie to też czysty przypadek, a nie realizacja kolejnego kroku planu tego randoma. przecież gość który od 50 lat "przekształca świat" i wychowuje swoich polityków nie ma żadnego planu :) a mówienie o tym gościu to szurstwo i wiara w żółte napisy :)

#koronawirus #bekazlewactwa #bekazpisu #wojna #ukraina #bekazcovidian #schwab #wef #polityka
Adam_Prosty - Cały cyrk z covidem to czysty przypadek...
to że rządy przez 2 lata nis...
  • 28
@pogromca_krasnali: zawsze możesz oglądać TvPiS


@awres: on ogląda TVN i czyta onet, dlatego wie doskonale co dzieje się na świecie i ma poczucie wyższości w stosunku do tych którzy nie wiedzą co dzieje się na świecie* XD

*ci co nie wiedzą co dzieje się na świecie czerpią wiedzę ze złych źródeł! głupki czytają książki, słuchają podcastów, oglądają wykłady/wywiady z ludźmi prezentującymi ciekawy punkt widzenia...
nawet niezalezna.pl jest wiarygodniejszym źródłem wiedzy niż filmiki na youtube kręcone przez osoby chore psychicznie.


@pogromca_krasnali:

potwierdzam!!!
filmy na YT kręcone przez chorych psychicznie nie są wiarygodnym źródłem informacji

pytanie jak takich rozpoznajesz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
czy do orzeczenia choroby psychicznej wystarczy mówienie czegoś o czym nie mówią w TVN? :)
1. Wiata w teorie spiskowe.

2. Wiara w możliwość ogarnięcia epidemiologii i strategii wojennej niedouczonym łbem magazyniera.


@pogromca_krasnali:

a jak rozpoznajesz "teorie spiskowe"?
bo wiesz jak w lutym 2021 pisałem że szczepionki coś nie działają jak potrzeba bo szczepieni w Izraelu roznoszą wirusa jak #!$%@? i po zaszczepieniu wszystkich dorosłych jest tam więcej przypadków niż przed szczepieniem byłem wtedy płaskoziemcą co żółte napisy ogląda...
potem były u nas paszporty szczepień zeby