Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak można liczyć, żeby WRT odrobiło czy wyprzedziło Inter Europol.
Trzeba mieć śmietnik zamiast serca by liczyć na jakichś tfu Belgów opłacanych z naszych podatków, bo jednym z kierowców jest kaleki paydriver jeżdżący za kasę ukradzioną Polakom, zamiast naszego dobra narodowego, producenta pieczywa które daje życie i uśmiech dzieci.
#lemans
  • 11
Trzeba mieć śmietnik zamiast serca by liczyć na jakichś tfu Belgów opłacanych z naszych podatków, bo jednym z kierowców jest kaleki paydriver jeżdżący za kasę ukradzioną Polakom,


@Tasde: trzeba mieć śmietnik zamiast mózgu aby wypisywać takie rzeczy, ale przywykłem już, że większość społeczeństw u nas to toksyczne ścierwa
@L722: Czy WRT to belgijski zespół? Tak
Czy sponsoruje ich Orlen który w zeszłym roku #!$%@?ł Polaków na wiele miliardów wykorzystując obniżony VAT do podniesienia zysków? Tak
Czy Orlen to krajowy monopolista zarządzany przez państwo? Tak
Czy Kubica to paydriver rzucany po seriach za miliony które płaci Orlen? Tak
Czy Kubica jest kaleką mając niesprawną po wypadku rękę? Tak

Wszystko co napisałem to prawda więc sklej tace.
@Tasde: akurat nie chodzi mi o to kto wygrał, cieszę się, że to polski zespół. Gdyby sugerować się twoim ograniczonym myśleniem to każdy kierowca w F1 to paydriver bo ma swojego sponsora. A co do kaleki to lepiej mieć niedowład ręki niż #!$%@? mózgowe jak ty
@L722: Typie xD Paydriver to kierowca którego pies z kulawą nogą by nie wziął do swojego auta, gdyby ktoś nie zapłacił za miejsce. Tym jest właśnie Kubica obecnie, a nawet gorzej, bo w F1 był jednym z nielicznych paydriverów bez fotela mimo posiadania ogromnego sponsora.
Na sezon 2020 Orlen mógł sponsorować McLarena który jeździł wtedy w czołówce i zdobył podium konstruktorskie, ale umowa nie wypaliła, bo McLaren kategorycznie odrzucał możliwość by
@Tasde: ale teraz to ty typie chyba sam siebie nie rozumiesz...mówimy o tym co było czy o tym co jest? W F1 zgoda, jeździł głównie za hajs ten jeden sezon bo wiadomo, ale teraz to inna sprawa, miałby miejsce i bez Orlenu. Nie ma do jak porównywać dyscyplinę o której marzy każdy kierowca do drugoligowej kategorii. Do F1 wyczynem jest się dostać nawet z $$$ Poza tym nie mam pojęcia co