Wpis z mikrobloga

#koty #wilanow #warszawa #rower #heheszki
#miesiecznica
Dzisiaj obchodzimy drugą miesięcznice koteła zdradzonego o świcie.
Przypomnijmy, pewien mieszkaniec wielkiego miasta wybrał się na rower. Na obrzeżach Warszawy, nieopodal domków jednorodzinnych zobaczył zadbanego kota z obrożą. Zatrzymał się więc żeby go pogłaskać i wezwać hycla. Na skutek tych działań kot został wywieziony i zamknięty w klatce w schronisku.
pss8888 - #koty #wilanow #warszawa #rower #heheszki 
#miesiecznica
Dzisiaj obchodzimy...

źródło: temp_file.png390417359650806993

Pobierz
  • 22
no tak, bo kotek może sobie chodzić luzem, zabijać zwierzątka, wleźć komuś pod koła, narobić kolejne kotki. Kociarze od kotów "wychodzących" mają tak samo nasrane pod kopułami jak psiarze co puszczają luzem swoje kundle w lesie "żeby się wybiegały". Trzymajcie swoje zwierzaki przy sobie.


@MoonlightSh: Na tak bo taki inwazyjny przedstawiciel homo sapiens może sobie chodzić luzem, zabijać zwierzątka, włazić komuś pod koła i robić kolejne człowieki.
Zamknąć w rezerwatach i
Koty domowe są w 95% wysterylizowane


@TheSilentEnigma: podaj źródło tych statystyk i niech to nie będzie dziura w dupie. Jeśli rzeczywiście jest to 95% to zajebiście ale średnio chce mi się w wierzyć.

Co wy macie we łbie, że drzazgę w postaci kota widzicie, a belki w postaci siebie samego nie.


@TheSilentEnigma: a gdzie ja napisałem że nie przeszkadza mi nadmiar ludzi na ziemi? Co to za wnioski z dupy
podaj źródło tych statystyk i niech to nie będzie dziura w dupie. Jeśli rzeczywiście jest to 95% to zajebiście ale średnio chce mi się w wierzyć.


@MoonlightSh: A jeśli w 50% to co? Cos to zmienia? między rokiem 1000, a 1950 żaden nie był wysterylizowany, a ekosystem się kręcił i nic strasznego się nie wydążyło.

a gdzie ja napisałem że nie przeszkadza mi nadmiar ludzi na ziemi? Co to za wnioski
A jeśli w 50% to co? Cos to zmienia?


@TheSilentEnigma: zapraszam na olimpiadę z takimi fikołkami xD

Psy puszczane luzem też rozumiem że Ci nie przeszkadzają? Bo wiesz że między rokiem 1000, a 1950 95% biegało luzem, a ekosystem się kręcił i nic strasznego się nie wydążyło. Tylko czasem jakieś dziecko zjadły ale to poświęcenie na jakie jesteście gotowi c'nie?
kot to bezbronna istota narażona na wiele niebezpieczenstw, więc chooj w dupe kazdemu kto puszcza je wolno


@Invisiblinio: człowiek to bezbronna istota narażona na wiele niebezpieczenstw, więc chooj w dupe kazdemu kto puszcza ją wolno.
A w szczególności dziecko, do 18 roku życia powinno siedzieć w domu, bo jeszcze je samochód potrąci, albo ktoś pobije, albo, co gorsza potknie się i rozwiali kolano. Bezpieczeństwo jest najważniejsze!!! W sumie dorosłych też się
jesteś niedoj ebany umysłowo, bredzisz tak, ze szkoda palców na odpisywanie merytoryczne

pisiory i konfa to twoja mentalnosc, twój gównodołek

zycze zeby ciebie samochody rozjeżdżały zamiast niepilnowanych kotów


@Invisiblinio: Sekurantystka niebezpieczna, w #!$%@? agresywna ( ͡° ͜ʖ ͡°)