Wpis z mikrobloga

Jak byście mieli określić wartość samotnej matki na rynku matrymonialnym, ale odpowiednik męski to do jakiego faceta byście to porównali?

Nie chcę nikogo obrazić, tylko interesuje mnie ta tematyka. Według mnie odpowiednikiem atrakcyjnej i młodej samotnej matki byłby sredniozamozny facet 158 cm wzrostu, przedstawia podobną wartość.

Odpowiednikiem samotnej matki, która nie jest już młoda i srednioatrakcyjna byłby facet 158, bezrobotny i bezdomny.

A wy jak uważacie?

#redpill #blackpill #kobiety #rozowepaski #zwiazki #randki #samotnematki #tinder #pieklomezczyzn #pieklokobiet #mgtow #randkujzwykopem
  • 30
@Ynfluencer: Odpowiednikiem mlodej i atrakcyjnej samotnej matki byłby młody, dobrze zarabiający introwertyk z sektora it. Odpowiednikiem starszej samotnej matki byłby starszy senior java deweloper co jeszcze nawet za ręke nie trzymał.
@Ynfluencer odpowiednikiem atrakcyjnej z wyglądu samotnej matki byłby atrakcyjny z wyglądu samotny ojciec… to trochę głupie pytanie co pytasz, bo ja jako kobieta nie chce dzieci wiec każdy facet z dzieckiem byłby dla mnie nieinteresujący.

Ogólnie dziecko w relacji dużo zmienia i dużo wspólnych chwil we dwoje odejmuje i na początku relacji ten czas we dwoje musi być by zbudować odpowiednio relacje i później decydować co dalej a przy dziecku jest to
@Kitku_Karola: Nie zgadzam się, ponieważ facet biorący samotną matkę ponosi znacznie większy koszt niż kobieta, biorąca samotnego ojca.

Przykłady takich kosztów:

1. Bycie pośmiewiskiem i utrata reputacji, choćby nie wiem co się stało dla wielu osób taki facet zawsze będzie frajerem, z którego będą się śmiać za plecami, nie mówię, że ja.

2. Potencjalne wtrącanie się biologicznego ojca w życie, nagle może się odezwać w nim coś, a przeważnie to są
@Ynfluencer kobieta tez ponosi koszty biorąc samotnego ojca dziecka. W przypadku gdy to ojciec się zajmuje dzieckiem a była partnerka żyje gdzieś to być może są mega batalie w sądzie dalej o to dziecko, albo on musi płacić jej alimenty na życie po rozwodzie, lub ogólnie coś mocno jest nie tak z ta kobieta skoro sąd jej nie przyznał opieki nawet naprzemiennej z dzieckiem i ta była partnerka może mieć nowego partnera
@Ynfluencer poza tym co za różnica w wyglądzie kobiety jeśli będzie miała dwa porody za sobą z Tobą czy z kimś innym? Godząc się na dzieci ogółem „płacisz” ten sam koszt patrzenia na ciało kobiety po porodach. Poza tym kobieta będąc w pierwszej ciąży z Tobą nie wiadomo jak się zmieni i jaka będzie w trakcie ciąży i jak długo będą ja trzymać hormony po urodzeniu dziecka które często zeruja kobiece libido
@Kitku_Karola: Generalnie to inne są kryteria podświadomej oceny faceta przez kobietę, a inne kobiety przez faceta.

W tej kwestii, że faceta może była partnerka gnębić pozwami i niszczyć na drodze prawnej to się zgadza. Pytanie tylko, czy rzeczywiście w jakiś pośredni sposób dotknie to nowej partnerki samotnego ojca, bo zazwyczaj w związku kobiety z facetem to jest tak, że jego problemy są jego, problemy kobiety i są ich obojga, jej kasa
@Kitku_Karola: Największe ryzyko polega na tym, że dojdzie do takiego scenariusza, w którym nowy partner samotnej matki przeżyje po prostu horror.

Ja np. rozkminilem już co odpowiada za tzw "to coś" u facetów i czemu jest tak, że czasami z pozoru przystojny facet jakoś nie pociąga kobiety i ona nie potrafi tego zidentyfikować.

Przyczyną jest budowa kości i postura. Jeżeli facet jest np. przystojny z twarzy, dobrze się ubiera i fajny
@Ynfluencer to jakieś pillowe rzeczy gadasz. W zdrowym związku każdy problem osoby w rodzinie (jego, jej, dzieci) jest problemem obojga dorosłych czyt. Jego i jej. Jeśli facet ma problem z pozwami to przecież tylko materialistka lub psycholka radośnie dalej olewa problemy faceta i zajmuje się wydawaniem jego kasy…. Przecież to ze gnębią faceta pozwy to przecież chodzi po poradach prawnych, duxo myśli o pozwach i może nawet złe emocje z tym związane
@Kryskamatyska: Zazwyczaj tak jest, że ludzie kiedy słyszą te najbrutalniejsze, najbardziej niewygodne prawdy, które bolą najmocniej to tak właśnie się zachowują jak ty teraz.

Ale takie jest życie i wypieranie tego nie zmieni prawdy.
@Ynfluencer sytuacje co opisałeś to wg mnie to się łapie pod zadzwonienie na policję i spakowanie się i nie wracanie i nie odżywianiem się do kobiety ktorej partner taki jest. Tutaj to nie kwestia żadnej reputacji czy innych rzeczy tylko po prostu agresji za która przeciez groza paragrafy, a przecież w obecnych czasach nie bijemy innych bez konsekwencji czy nie gwałcimy kobiet bo śmiała być sama z domu bez męża wiec i
@Kitku_Karola: To co piszesz to jest takie gadanie, ale te ucywilizowane zachowania stoją w kontrze do tego co decyduje o związkach i uczuciach.

Tu pierwsze skrzypce grają hormony. Nie ma grubych kości, masy, agresji, testosteronu i respektu = nie ma pożądania, nieudane życie seksualne i facet jest tylko beta bankomatem.

Można sobie gadać do woli, układu nerwowego, biologii i hormonów nie oszukasz. Mnie się podobają pewne cechy i jestem w stanie
@Ynfluencer to mówisz o jakiś dziwnych kobietach i ludziach jak z dżungli (choć fakt ze niektórzy mimo życia w cywilizowanym świecie maja mentalność jak z dżungli). Ja na pewno nie mam ciągotot do mężczyzn określanych chadami czy samcami alfą, a to co mi się podoba to osobowość osoby, która tez w wielu aspektach jest podobna do mnie i ma podobne wartości do mnie, ale nie identyczna by były te różnice jednak. Jestem