Wpis z mikrobloga

Zabawa dla ludzi po trzydziestce xD
Zaplusuj ten wpis - ostatnia cyfra powie Ci na jakie schorzenie będziesz wkrótce cierpiał

1 - Hemoroidy
2 - Rwa kulszowa
3 - Zespół cieśni nadgarstka
4 - Wrzody żołądka
5 - Miażdżyca
6 - Artretyzm
7 - Zapalenie pęcherzyka żółciowego
8 - Ostroga piętowa
9 - Kamica nerkowa
0 - Będziesz cieszył się dobrym zdrowiem

#glupiewykopowezabawy #heheszki #zdrowie
HrabiaTruposz - Zabawa dla ludzi po trzydziestce xD
Zaplusuj ten wpis - ostatnia cyfr...

źródło: 0RFmNamckJkr4e7k

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
@Zaqwsxe: oczywiście autor to pewnie fizjoterapeuta albo piłkarzyk xD i jacy to ludzie głupi, stawy mają to do siebie (szczególnie #!$%@? kręgosłup) że jak raz jebną to się męczysz do końca życia, dałbym sobie połamać wszystkie kości długie w zamian za normalny dysk ale co poradzisz-ćwiczenia rodem dla emerytów, zmienić pracę i chodzić na basen ¯\(ツ)/¯ najlepiej to #!$%@?ć na stację kosmiczną, tam to nie będziesz przeciążał kręgosłupa
  • Odpowiedz
#!$%@? leniwe kluchy ktore cale zycie praktycznie spedzaja na kanapie, graniu w gierki czy weekendowe chlanie jojczą ze w wieku 30 lat mają starcze dolegliwosci


@Klepajro: Za to dynamiczni narciarze i maratończycy ciągle #!$%@?ą w ortezach na jakieś rehabilitacje. W drugą stronę tez nie można przesadzać. Basen 2x w tygodniu i wystarczy. Przede wszystkim jak najmniej stresu.
  • Odpowiedz
@HrabiaTruposz: Wylosowałem 2. "Super" bo jedynkę zasadniczo już miałem pierwszy problem - zakrzep brzęzny odbytu, a 3 mogę mieć w każdej chwili bo pracuję w biurze i czasami nadgarstek pobolewa.
  • Odpowiedz