Wpis z mikrobloga

Zabawa dla ludzi po trzydziestce xD
Zaplusuj ten wpis - ostatnia cyfra powie Ci na jakie schorzenie będziesz wkrótce cierpiał

1 - Hemoroidy
2 - Rwa kulszowa
3 - Zespół cieśni nadgarstka
4 - Wrzody żołądka
5 - Miażdżyca
6 - Artretyzm
7 - Zapalenie pęcherzyka żółciowego
8 - Ostroga piętowa
9 - Kamica nerkowa
0 - Będziesz cieszył się dobrym zdrowiem

#glupiewykopowezabawy #heheszki #zdrowie
HrabiaTruposz - Zabawa dla ludzi po trzydziestce xD
Zaplusuj ten wpis - ostatnia cyfr...

źródło: 0RFmNamckJkr4e7k

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
@Bloodaxis1: Dokładnie. Ale nie tylko od myszy napierdziela. Dziś spędziłem kilka godzin w maszynie w której musiałem operować dźwignią i już mam prawą dłoń odrętwiałą
  • Odpowiedz
@Klepajro no ja akurat rwy kulszowej dorobilem sie na silowni, a potem tez na silowni poprawilem tak ze do tej pory czasem jest cos nie tak.
jezdzac na snowboardzie a konkretniej w wyniku jednej gleby dwa sezony temu rozwalilem sobie kostke tak ze teraz jest mniej wytrzymała i zdarza sie ze jak źle stanę to mnie potem boli parę dni.
jak bym siedział na kanapie z padem w rękach to pewnie nic
  • Odpowiedz
ale Twój przypadek jest rzadki i Ci współczuję Mirasie. zdrówka i siły. niemniej sam zauważ ile jest biadolenia bądź co bądź młodych osób w wieku +/- 30 lat którzy umartwiaja się nad zdrowiem jakby mieli kilka dekad więcej a to wina ich obrzydliwego stylu życia


@Klepajro: To nie jest przypadek. Tak działa ewolucja i adaptowanie się ludzkiej natury do naszego stylu życiu. Natura mówi, że ludziom nie jest już potrzebny super
  • Odpowiedz
ktoś całymi dniami dba o siebie, siłownia, rower, bieganie, dieta pudełkowa, bycie fit

- Hurr durr źle, bo potem się typ dziwi, że nie ma pieniędzy na własne mieszkanie jak wszystko wydaje na pseudo zdrową żywność i karnet na siłownie głupek hurr durr


@niochland: xDDDD co Ty #!$%@? za farmazony człowieku
  • Odpowiedz
W jaki sposób wyleczyłeś rwę? Chirurgicznie? Mi neurolog powiedział, ze już muszę z tym żyć i rozciągać kręgosłup żeby nie było nawrotów, a żeby całkowicie się tego pozbyć potrzebny jest zabieg operacyjny.


@Tryggvason: W moim przypadku wystarczył nowy materac.
  • Odpowiedz