Wpis z mikrobloga

@Jechanka: u mnie też kilka osób i dzieje się całe nic, urlopu niestety nie mogłem wziazc, ktoś musiał przyjść i się zgodziłem bo już wykorzystałem sporo urlopu a teraz żałuję
@Joxek: Mając wolne 500k PLN, pracowałbym maksymalnie tydzień w miesiącu, jakiś projekcik do góra 2 koła, aby na opłaty za mieszkanko było, a resztę z tych oszczędności wydawałbym. Mi tam wiele do szczęścia nie trzeba, wiem, że 500k PLN da się rozwalić w rok czy 1,5 roku, ale nie u mnie. Niby taka kasa realna, bo jest babka co ma chatkę wartą tyle, środek centrum pewnego miasta, ale moja babka ma
załatwić coś w centrum dla firmy itp takie 4h w biurze i 4h jeżdżenia załatwiania tematów


@Joxek: musiałbyś popracować nad koordynacją teamów albo (nawet technicznymi) spotkaniami z klientami, to też być #!$%@? dostał, bo jakikolwiek dokładnie ułożony plan dnia potrafi sypnąć się w 2 minuty ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Myślisz, że dlaczego
@Joxek: Gdybym nie musiał pracować, chodziłbym do pracy i walczyłbym ze wszystkimi debilizmami, korzystając nawet z prawników żeby coś zmienić choćby w mikro skali. Gdyby mi się odechciało, szukałbym #!$%@? szefów i każdemu pokazywał jak bardzo mi może naskoczyć.
@Mega_Smieszek: praca umyslowa jest bardziej meczaca niz fizyczna, w fizycznej co musisz? tylko przeniesc cos lapami poruszac jak bezmozga malpa i wracasz do domu i masz wywalone nie musisz myslec o tym co robiles nawet malpy by potrafily to wykonywac. Przy fizycznej non stop myslisz, pewnie pol godziny juz by cie zmeczylo jak jestes nauczony tylko pracowac fizycznie