Wpis z mikrobloga

@gracilis: pozdro, może właśnie uratowałeś kogoś z POWOŁANIEM przed zajechaniem się przed 50 rokiem życia. Ja ledwo rok pracuję i już byłem świadkiem jak dyrektorka zajechała 2 lekarzy na SOR jedna zmarła, druga dostała udaru. A teraz z braku personelu zsyła tam ludzi z innych oddziałów na oddelegowanie.
@alteron: no to powodzenia, ja w piździe mam taką pracę i pouczanie mnie przez innych że mam się poświęcać bo MISJA I POWOŁANIE za jakieś gówniane pieniądze i jeszcze wysłuchiwać plucia jakiś frajerów z internetu.
@majkel88: jesteś lekarzem i tyle zarabiasz czy tak się tobie wydaje bo matka koleżanki twojej starej tyle zarabia? xD

Dymaj po 300h w miesiącu to też będziesz tyle miał chyba że pakujesz paczki w sortowni. Żadne pieniadze nie byłyby mi w stanie zrekompensować kontaktu z roszczeniowym polakiem, a zwłaszcza gdybym spotkał gdzieś ciebie.
@gracilis: To dosyc ciekawe. Mimo wszystko cos mi mowi ze jednak chcialbys byc lekarzem i nie wykluczasz kiedys powrotu do zawodu :). A tak przy okazji - co sie sklada na ten 1 mln PLN? Materialy do nauki? Sprzet? Zarobki profesorow?
@gracilis: w jaki sposób urojone? zajmuję się tym zawodowo, zapraszam na priv pokażę faktury ( ͡° ͜ʖ ͡°) (z powycinanymi fragmentami uniemożliwiającymi identyfikację osoby)