Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Kto wymyślił że prime time u mężczyzny to 25-35?!.. Ludzie odkąd skończyłem 25 to jest równia pochyła w dół. Tak, wychodzę z domu i wiecie co? Nie ma kompletnie ludzi w moim przedziale wiekowym i są sami młodzi czy to w galeriach handlowych, koncertach czy innych wydarzeniach. Jak już jest ktoś w moim wieku to pcha wózek przez park a reszta ma swoje kameralne grono starych przyjaciół z którymi robi mini domówki i gra w planszówki. W przedziale 25-35 nie ma wolnych kobiet a młodsze nie są zainteresowane bo każdy w jej wieku wygląda bardziej męsko i dojrzale niż taki 30 latek zmęczony życiem i czterema włosami na krzyż. To że młodsze lubią starszych to znaczy że ze starszej klasy a nie 30 latka xD Zresztą teraz byle młody ma kasę od rodziców albo dostaje na start w korpo więc taki 30 latek z pensją ponad średnią krajową to żadne marzenie.

#przegryw #agepill #blackpill #redpill #starosc #tfnogf #samotnosc #tinder #badoo #zwiazki #wykop30club #wykop30plus



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: wykopowy_brukselek
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

Pobierz
źródło: scale_1200
  • 32
@mirko_anonim: bo faceci popelniaja ciagle ten sam blad. glowna wartoscia kobiety jest jej uroda, wiec prime time przecietnej wynosi te 25 lat max. facet generuje swoja wartosc w inny sposob. jak nie jest jakims fazimodo i bys skupil sie jedynie na sobie i samorozwoju to i w wieku 40 lat moglbys bez problemu wyrwac mlodsza dziewczyne, majac juz poukladane zycie i traktujac kobiete jako dopelnie swojego istnienia, bedac jednoczesnie nadal pelen
@mirko_anonim: Bzdury, zadbany facet dopiero po 30 ma swój prime (jeśli nie wypadają mu włosy i o siebie dba), sam pierwszy raz tindera założyłem 4-5 lat temu, co roku wracam i nigdy nie miałem takiego brania jak teraz a mam 27 lat, co roku powodzenie się zwiększa w moim przypadku i najbardziej jest to widoczne w laskach które bezpośrednio pytają o rvchanie. Na aplikacjach randkowych tak wygląda przeciętne kilka godzin po
Pobierz
źródło: bad
Kto wymyślił że prime time u mężczyzny to 25-35?!.. Ludzie odkąd skończyłem 25 to jest równia pochyła w dół. Tak, wychodzę z domu i wiecie co?


@mirko_anonim: Oczywiście, że to Prime Time, tylko będzie to PT jeśli wcześniej o to zadbasz
@Eugeniusz_Zua: Dlaczego przeciętni? Tych jest przecież większość. Przegrywają nieogary życiowe albo ludzie którzy nie mieli tyle szczęścia żeby w porę sobie kogoś znaleźć, ewentualnie byli w jakimś paskudnym położeniu. Co ma do tego przeciętność? Ponadprzeciętni też mogą mieć przerąbane przez złudne nadzieje że mogą przebierać a jak się w porę nie opamiętają czeka ich podobny los.
@Eugeniusz_Zua: Ponadprzeciętni to sobie w realu poradzą i pozaklepują dziewczyny, o ile nie są jakimiś nieogarami czy tam mentalcelami albo gołodupcami, bo w tych przypadkach to nawet Tinder im nie pomoże. Tam i tak trzeba płacić, bo na każdym kroku ten portal żąda haraczu a na bezpłatnym koncie nawet chad nic nie zdziała. Są jakieś limity i algorytmy. Jeśli wierzyć statystykom prezentowanym na kanale Wheat Waffles dotyczącym chadów na Tinderze to
do 35-40 roku zycia rosną kości twarzy i faceci z baby facem w mlodosci, beda #!$%@? chadami w wieku 30-35 lat, o ile dobrze oddychali przez nos, co pomaga zbudować ostrą szczękę


@qdry: daj namiary na dostarczyciela tych piguł. Niczego tak mocnego jeszcze nie próbowałem.