Wpis z mikrobloga

Onsy, fwb, szmacenie, arabskie gogle, ścierowanie julki, traktowanie jak przedmiot przez wiele, wiele kootasów ale zbliża sie sciana wiec warto zadbac o przyszlość. Julia po latach zabaw w swoim prime pozna frajera, ktory zaakceptuje przebieg tego Lanosa z komisu i uzna za premium markę.
Oczywiscie najpierw "zaskocz mnie" i postaraj sie, pokaz jak ci zalezy Anonie.

#tinder #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #kobiety #rozowepaski #p0lka
vauecki - Onsy, fwb, szmacenie, arabskie gogle, ścierowanie julki, traktowanie jak pr...

źródło: Screenshot_20230605_222303

Pobierz
  • 30
@vauecki: od kiedy używanie tindera robi z ciebie przegrywa? xD Co Ty #!$%@? wychodku?

Tak, lepiej byc samemu i ruchac co jakis czas niz byc z #!$%@?ą od ons i innych przejebów bo ZAWSZE niesie to ze sobą jakies mentalne #!$%@? które zawsze wróci do drugiego partnera


XDDD ale Ty jesteś #!$%@? na łeb.

Jeszcze raz się ciebie pytam, skąd wiesz ile ona miała partnerów seksualnych? Może masz jakieś zdolności nadprzyrodzone?
  • 1
od kiedy używanie tindera robi z ciebie przegrywa?


@technojezus: a kto tak powiedział? Nazywasz mnie przegrywem a #!$%@? mnie znasz łbie pusty.

Jeszcze raz się ciebie pytam, skąd wiesz ile ona miała partnerów seksualnych? Może masz jakieś zdolności nadprzyrodzone?


@technojezus: Laska ze screena? Masz w jej opisie cos co jest bardzo znane około jej wieku i nie trzeba znac konkretnych liczb zeby wiedziec ze byłą walona hurterm. Zreszta mozesz miec
  • 0
I to nie jesteście wy!


@i-marszi: Mordo powiedz mi ile miales do 30 stałych zwiazków (nie liczymy sub 5 maszkaronów) a ja Ci szczerze napiszę ile ja (bez fwb/ ons)
też nie wiem ile ich miała. Pewnym natomiast jest, że w żadnym wypadku się nie przyzna ile ich było naprawdę


@jaki_inny_nick: no i gdzie problem? Ja też w #!$%@? waliłem przed pierwsza dziewczyna, bo bylem prawikiem w wieku prawie 22 lat.
Laska ze screena? Masz w jej opisie cos co jest bardzo znane około jej wieku i nie trzeba znac konkretnych liczb zeby wiedziec ze byłą walona hurterm. Zreszta mozesz miec pewnosc ze sama by ci to powiedziała


@vauecki: ale Ty wiesz, że ,,wyszalenie się" to nie tylko ruchanie xD? Szok, co nie?