Wpis z mikrobloga

Kiedy ta rzekoma ukraińska kontrofensywa? Bo póki co Ukraina przegrywa (przegrała z prywatną firmą w Bachmucie, posiadając wsparcie około 20 krajów, o ile nie więcej), więc moim zdaniem szanse są kiepskie. Wystarczy czytać coś innego niż proukraińska propaganda i można mieć bardziej realny ogląd sytuacji.

#ukraina #wojna #rosja
  • 26
  • Odpowiedz
@django555: Próbowali ruszyć na Zaporożu ale ruscy ich powstrzymali zadając duże straty.Ciężko będzie ruscy wbrew temu co tu się pisze mają jeszcze masę sprzętu i ludzi.
  • Odpowiedz
  • 1
@muskutanin: Amerykańskie media, krytyczne spojrzenie na Russia Today czy Sputnik itd. Oczywiście idioci łykają tylko jedną stronę propagandy, nie chcąc czytać nic co pisze druga strona. Ale to typowa cecha radykałów, to samo obserwowałem gdy śledziłem konflikt zbrojny w Syrii.
  • Odpowiedz
Amerykańskie media, krytyczne spojrzenie na Russia Today czy Sputnik itd. Oczywiście idioci łykają tylko jedną stronę propagandy, nie chcąc czytać nic co pisze druga strona. Ale to typowa cecha radykałów, to samo obserwowałem gdy śledziłem konflikt zbrojny w Syrii.


@django555:
Konto martwe od 2018/2019, wybudzone w tym roku do #!$%@? wyłącznie antyukraińskich wpisów pisze coś o propagandzie XD
  • Odpowiedz
a potem Kijów i kilka innych miast siedzi bez prądu. Bez komentarza.


@django555: Jak "potem"? Kijów ostatni raz bez prądu dłuższy czas był przed zimą. Od tamtej pory jeszcze się nie zdarzyło by prądu tam nie było na jakiś dłuższy czas.
  • Odpowiedz