Wpis z mikrobloga

326 094 + 238 + 30 + 4 + 4 + 4 + 4 + 4 + 2 + 4 + 3 + 4 + 3 + 25 = 326 423

Dobra, pykło 3000 kilometrów w tym roku - bida z nędzą.

Pracodomy i nic nieznaczące przejażdżki + niedzielna jazda wokół komina ;)

238 - Kubalonka>Koniaków>Kocierz - pierwsze w tym roku #200km takie tam na spokojnie po małych górkach z Panem @Aczo i kumplem, który dał ostro w palnik na podjazdach. To znaczy miało być spokojnie, ale kumpel się chyba nażarł całego granulatu dla pedalarzy i cisnął ostro przez większość trasy, gdzie ja się starałem jak najmniej zmęczyć i jechałem na najsłabszych przełożeniach () No tego się po nim nie spodziewałem ;D Przy okazji ta trasa to jego życiówka, może będzie z niego jakiś pożytek na ultra ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#rowerowyrownik #rower #gravel #szosa #accent #accentwykopfanclub

Skrypt | Statystyki
guru8 - 326 094 + 238 + 30 + 4 + 4 + 4 + 4 + 4 + 2 + 4 + 3 + 4 + 3 + 25 = 326 423

Do...

źródło: strava4295013527465431839

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • 0
@Poemat: Kumpel się przymierza do zmiany kół, ale też nie wie czy warto inwestować, bo szczęki nie są jednak przyszłościowe. Sam rower nie ma dużo najechane, ale już mu koła serwisowałem bo coś strzelało, więc wiem że gówno XD
  • Odpowiedz
#accentwykopfanclub


@guru8: Przypomnisz mi na jakim rozmiarze jeździsz i ile masz wzrostu? Zerkam na rozmiar M i niby jest od 172 do 182 cm, ale tabela sugeruje, ze dla 180 raczej L.. jak przy tej geometrii rozmiar ma wpływ na komfort jazdy?
  • Odpowiedz
  • 1
@tomosano: Mam 180 wzrostu i jeżdżę teraz na M. Też kombinowałem i porównywałem geometrię z tym co mam i w sumie niby podobnie mi geo wychodzi np do takiego CAADa w rozmiarze 54. Różnica np jest taka, że górna rura jest dłuższa, czyli dłuższy reach, ale i większy stack czyli pozycja jest wyżej. Generalnie pozycja jest agresywna, ale jak chcesz bardziej komfortową, to po prostu więcej podkładek pod mostek i krótszy
  • Odpowiedz
@guru8 Dzwoniłem nawet do sklepu, pytałem i powiedzieli mi, że dla mnie najlepszy rozmiar to L (też mam 180cm) tak wychodzi również na tabelce, choć w opisie jest ze M do 182 cm. Martwi mnie trochę wąski WB 1017 mm, w moim obecnym rowerze mam 1050. Chociaż tt-h ma 556 mm.

Mam jechać na drugi koniec Polski żeby przymierzyć? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Będę musiał o tym pomyśleć.
  • Odpowiedz
  • 1
@tomosano: Takie #!$%@? tego sklepu XD Pewnie taki mają rozmiar na zbyciu. Bierz emkę i tyle. L powinien pasować, ale będzie go gorzej ustawić. Gwarantuję Ci, że nawet eska by pasowała, po prostu bierze się możliwie mniejszy rozmiar.

Co do wheel base - lekko sięgam stopą koła, ale naprawdę minimalnie, w Tribanie zahaczam dużo bardziej. Tutaj wyszła ciekawa sprawa, bo CX One ma 1017mm a CAAD 1008mm a tutaj nie dotykam
  • Odpowiedz
@guru8 Nie no, pytałem o rozmiar L, ale mają tylko M, S. Lki są zupełnie niedostępne w całej Polsce, gorący towar.

Sugeruję się WB bo na moim obecnym rowerze jeździ się bardzo komfortowo i zarazem dynamicznie, ale tak jak mówisz, wplyw na pozycję mają też inne parametry.

Jestem z Pomorza, a sklep jest w Bielsko-Białej ( ͡° ͜ʖ ͡°) fakt że polecili mi L, mimo że mieli tylko
  • Odpowiedz