Wpis z mikrobloga

A ja to #!$%@?ę i głosuje na PSL, jedyny słuszny wybór xDDDD Nawet nie wiem jaki mają program i czy w ogóle jakiś mają, ale to nie ma większego znaczenia bo i tak ktoś musi na nich zagłosować, żeby weszli do sejmu, bo sytuacja polityczna jest taka, że do sejmu wejść muszą. Poza tym jak jedyni mają w nazwie ugrupowania Polskę, a nie jakieś lewice, konfederacje, co to wgl jest? Polskie Stronnictwo Ludowe brzmi dumnie!

Dodatkowo jest mnóstwo argumentów świadczących, że warto głosować na PSL:
- jako jedynie poruszają realne problemu Polaków (dramatyczna sytuacja na rynku świń, tuczniki najdroższe w historii, spada pogłowie świń) a nie jakieś poprawki w kwestii veggie burgerów, kogo to obchodzi xDDDD
- Ich prezes jest lekarzem, a jak wiadomo jak lekarz to porządny człowiek, poza tym przypomina tego aktora z Sukcesji, a także Baszszara al-Asada także ma potencjał memiczny, a to jest ważne.
- PSL to doświadczeni zawodnicy, od lat siedzą w tym biznesie, a nie jacyś debiutanci, którym wyjdą jedne wybory i słuch o nich zaginie, ewentualnie przejdą do innej partii, jak pewien pan piosenkarz
- PSL jest w stanie dogadać się absolutnie z każdym, co jest szalenie ważne w obecnej sytuacji geopolitycznej, gdzie trzeba mieć jednoczenie dobre relacje z USA,UE,UK i Chinami
- PSL tak ja ja wyznaje koncepcje work-life balance, czyli zdobyć przynajmniej 5% a potem to na spokojnie te 4 lata sobie w sejmie przesiedzieć, nie ma co się wygłupiać
- PSL to jedyna partia do której możesz się spokojnie przyznać, że na nich głosowałeś. Jak głosujesz na PiS to zwyzywają cię od pisiorów, jak na PO to od zdrajców, jak na Konfederacje to od prawaków, lewice od lewaków, a jak na PSL to nikt nic nie powie.
- PSL ma zielone logo co oznacza rozwój kraju i pójście na przód, prosta analogia do sygnalizacji świetlnej masz zielone to #!$%@?, na czerwonym stoisz
- PSL świetnie odnajduje się w samorządach co jest o tyle istotne, że w Polsce trzeba przeprowadzić decentralizację władzy, różnice miedzy poszczególnymi regionami są zbyt duże, żeby tym wszystkich zarządca na poziomie centralnym

#polityka #neuropa #4konserwy #gownowpis #oswiadczenie #bekazpisu #bekazlewactwa #bekazprawakow #marsz4czerwca
ekjrwhrkjew - A ja to #!$%@?ę i głosuje na PSL, jedyny słuszny wybór xDDDD Nawet nie ...

źródło: 8455987

Pobierz
  • 63
Poza tym jak jedyni mają w nazwie ugrupowania Polskę, a nie jakieś lewice, konfederacje, co to wgl jest? Polskie stronnictwo ludowe brzmi dumnie!


@ekjrwhrkjew: fajny troll.
Nie zapomnij o ziobrze, partia pana zero tez ma Polskę w nazwie. Co ważniejsze w nazwie ma jeszcze suwerenna a to brzmi bardziej dumnie niż coś co ma w nazwie ludowe gdzie wiadomo co inne grupy jak lwp-ludowe wojsko polskie.
Miłego dnia ciekawy troling.
@ekjrwhrkjew: Trzeba przyznac ze idziesz na latwizne.

Moze byc tak ze nawet konfeerussja nie da wiekszosci pisowi. Wtedy bedzie podbieranie poslow (albo koalicja z calym ugrupowaniem)

Poczytaj sobie ile razy PSL byl a ile razy nie byl w koalicji. Obojetnie czy trzeba sie bylo przylepic do prawa czy do lewa :)
@ekjrwhrkjew: Chyba zartujesz :) O ile PO wie ze nie wchodzi sie 2x do tej samej rzeki o tyle PSL wrecz ma wykupiony abonament na wchodzenie do tej samej rzeki.
Poza tymco by ne mowic - raczej PO (teraz to juz chyba KO) bedzie mialo wiecej poslow niz PSL w sejmie - wiec trudniej o koalicje bo pis nie lubi sie dzielic wladza. Z mala partia sie podzieli bo wie ze
@gorzki99: Nigdy nie masz żadnej gwarancji, że partia A nie będzie w koalicji z partia B, albo że poseł partii A przejdzie do partii B, prawnie nikt Ci tego nie zagwarantuje. Niby Kosiniak coś takiego zaproponował no ale to zwykłe #!$%@?, bo potem dodał, że to ma być dobrowolne xD

Lider PSL Władysław Kosiniak-Kamysz, „wszyscy kandydujący do Sejmu i Senatu z ramienia PSL będą podpisywać publiczne oświadczenia, że po wyborach nie
@ekjrwhrkjew: Miras gwarancji nie masz nigdy na nic. Nie masz gwarancji ze wyjdziesz do sklepu i wrocisz calo do domu. Tym bardziej nie masz gwarancji w polityce. To jest gra gdzie liczy sie zyski i straty. A co do tego co zacytowales. Czysty populizm.

Nawet zakladajac ze to jest zgodne z prawem to gdzie widzisz problem?

Zakladajac ze pisowi i konfederussji bedzie brakowac 3 poslow to jakas organizacja ktora dostala grant
@gorzki99: Przecież napisałem, że PSL jest w stanie się dogadać z każdym, to po #!$%@? się ze mną kłócisz?xD

Zakladajac ze pisowi i konfederussji bedzie brakowac 3 poslow


@gorzki99: Zakładając jakiekolwiek podstawy ekonomii to akurat posłowie PSL powinni być najdrożsi bo jest ich najmniej na rynku i paradoksalnie najłatwiej wyciągnąć jakiegoś anonimowego posła z KO. Zresztą biorąc pod uwagę ostatnie lata to taki Syriusz-Wolski był dosyć wysoko w PO, a
@ekjrwhrkjew: A gdzie ja napisalem ze jest trudno wyciagnac pojedynczych poslow?

To Ty wspomniales ze nie jestes pewien czy czasem PO nie wejdzie w koalicje z pis.

Wiec Ci wytlumaczylem ze nie ma takiej opcji bo to za duza partia i jakby weszla w koalicje z pis to karakan by musial za duzo wladzy oddac - a on nie do konca lubi sie dzielic wladza.

Dlatgo latwiej bedzie mial zrobic koalicja
Pokazalem ze to czysty populizm i jak latwo to ominac


@gorzki99: No tak średnio pokazałeś sposób, bo napisałeś, że wystarczy jak jakaś organizacja dotowana przez spółkę skarbu przelej kasę na CARITAS, tylko że to musi zrobić poseł a to już trochę zmienia. Przelanie pieniędzy ze spółki skarbu państwa, czy fundacji bezpośrednio na konto polityka nie wchodzi w grę, trzeba troszkę bardziej pokombinować. Poza tym ty to nazwałeś populizmem a ja #!$%@?,
Poza tym ty to nazwałeś populizmem a ja #!$%@?, więc to to samo ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ekjrwhrkjew: Co do meritum to to samo ale warto nazywac rzeczy po imieniu :P

Panie zycie nauczylo mnie kombinowac (przydatna umiejetnosc w ZSW) ale do politykow to mi daleko.
Po pierwsze nie mam zielonego pojacie co se wymysla a po drugie jakie prawo uchwala. Po trzecie dalej nie mam pewnosci