Wpis z mikrobloga

dlaczego w tym kraju nie ma partii dla 30 letniego faceta, ktory sie szanuje?
na konfe nie zaglosuje bo to katoliccy zamordysci (tak wiem maja skrzydlo liebralne, to moze nie wiem, niech nie ida do wyborow z zamordystami?)
na marszu bylem, a tam zamiast programu liberalnego widze feministki i ciagle gadanie ze kobietom zle w polsce XD XD
nigdy w historii nie mialy takiej pozycji, facet teraz jest na przegranej pozycji prawnie w kazdej sytuacji...
takze na razie ze smutkiem zamierzam na PO zaglosowac tylko zeby PiS nie wygral (najgorsi zamordysci).
lewica to xd, dawno zapomnieli ze istnieja ludzie bez macic (chyba ze trans)

POLSKA AD 2023

#polska #marsz #polityka #4konserwy #neuropa #liberalizm

obrazek dla antencji
gharman - dlaczego w tym kraju nie ma partii dla 30 letniego faceta, ktory sie szanuj...

źródło: antencja

Pobierz
  • 22
dlaczego w tym kraju nie ma partii dla 30 letniego faceta, ktory sie szanuje?


@gharman: bo prawo popytu i podaży działa też na rynku politycznym.
Polski lud jest głupi, chce socjalu lub/oraz katolickiego zamordyzmu.

Poza tym partia o której piszesz, gdyby zdobyła poparcie, naruszylaby status quo. Partii liberalnej bez fundamentalizmu konserwatywnego nienawidziliby wszyscy: feministki, memcen, michnik, ikonowicz, braun, psl, kotłownia a nawet kołodziejczak.
@gharman: mnie też.
Jeżeli uznamy że w tym kraju są dwa bieguny zła:
- katolicki fundamentalizm
- socjalna urawniłowka
to która partia będzie relatywnie najdalej od obu tych biegunów jednocześnie?
Chyba jednak Tusk, choć bardzo mnie zniesmacza jego socjalny zwrot. No ale dopóki będzie dawał ten socjal w więszości ludziom pracującym (kredo 0%, babciowe) to jakoś to zniose, lepiej tak niż jak pis kierować redystrybucje do nierobów.
  • 4
mnie też.

Jeżeli uznamy że w tym kraju są dwa bieguny zła:

- katolicki fundamentalizm

- socjalna urawniłowka

to która partia będzie relatywnie najdalej od obu tych biegunów jednocześnie?

Chyba jednak Tusk, choć bardzo mnie zniesmacza jego socjalny zwrot. No ale dopóki będzie dawał ten socjal w więszości ludziom pracującym (kredo 0%, babciowe) to jakoś to zniose, lepiej tak niż jak pis kierować redystrybucje do nierobów.


@thorgoth: no ja ta sama
"ale gospodarka"


@gharman: Wyborcy Konfy wywracają się o własne sznurówki podczas używania tego argumentu.
Kato-prawicową obyczajowość wprowadzą bez problemu, ramię w ramię z PiSem.
"Liberalizmu" ekonomicznego, którym tak się reklamują, nie wprowadzą w ogóle, bo nie mają z kim.
W rezultacie głosowanie na Konfę to głosowanie na proxy-PiS