Wpis z mikrobloga

@Mintaa: To może inaczej. Nie zgadzam się z feministakami, bo mają głupie argumenty. Ale taki problem w jakiejś części istnieje.
Pensje wielu zawodów administracyjnych istniejących poza wolnym rynkiem z dużą reprezentacją kobiet są bardzo niskie. To jest realny problem.

Pomoc społeczna, nauczyciele, pensje w wielu zawodach medycznych czy okołomedycznych (tych które realizowane są praktycznie tylko w publicznej służbie zdrowia), szeroko pojęta administracja publiczna. Wiele służb publicznych: meteorologicznych, geologicznych. chemicznych, archeologicznych ma
@Mintaa: Masz troche racji ale pomyśl z drugiej strony, czy takie komentarze/posty jak twój nie dają więcej złego niż dobrego? Cał wykop #!$%@? nowym stadium polaryzacji, teraz jak coś powiesz o tej "julce" to zaraz jesteś konfiarzem i wrogiem takim jak pis.
A być może o to pisowi chodzi? żeby konfe odzielić od opozycji? czy nie byłoby im to na rękę? myślcie ludzie
@Mintaa: poszedłem na marsz żeby pokazać WSZYSTKIM politykom środkowy palec. Mam dość tego chorego układu ze władza robi z nami co chce. Tak samo #!$%@? mnie PO przed wyborami 2015. Mam nadzieje ze bedzie dobrze, nie wiem do końca co to znaczy bo klasa polityczna w PL to szambo. Wiem jednak ze jako społeczeństwo, zjednoczeni zasługujemy na to :)
@NoGod23 No konfa ci nic nie da ale za to zabierze jeszcze więcej niż PiS i po razem wzięci xD bo wolność słowa według memcena powinna być niżej już jego
Buk chonor i włoszczyzna
miliony #!$%@? xD ty na oczy nie widziałeś 500 000 ludzi XD xD


@Mintaa: nie ma znaczenia, czy tych ldzi było 200 000 czy 1 000 000. Sens twojej i moje wypowiedzi jest niezmienny. Ty jesteś zwolennikiem PiS, zwolennikiem autoratyzmu, który szuka do czego się przyzepić. Ja jestem ich przeciwnikiem, więc akceptuję go takim jakim jest. Nie próbuję manipulować jak ty, nie kłamię, iż głównym tematem marszu jest feminizm, równouprawnienie albo