Wpis z mikrobloga

Mirki szukam czegoś do codziennej pielęgnacji twarzy. Kompletnie się nie znam i nie mam jakichś specjalnych problemów z cerą. Żadnych trądzików, wyprysków ani nic z tych rzeczy. Chciałbym po prostu trochę bardziej zadbać o twarz niż przemycie jej czasem mydłem w płynie xD
Jedyne co mi przeszkadza to czarne worki pod oczami ale chyba z tym nie da się nic za bardzo zrobić bo to zapewne genetycznie - no chyba, że coś już na to wymyślili. Ogólnie fajnie jakby produkty, które polecicie były dostępne np. w rossmanie. Zapewne potrzebuje czegoś do wyczyszczenia i nawilżenia/zabezpieczenia skóry twarzy?
#kosmetyki #cera #skora #twarz #pielegnacja #maxlooking #higiena
  • 5
  • Odpowiedz
@H4RRI3R: podstawa to oczyszczenie, nawilżenie i SPF. Do oczyszczenia polecam cerave, do nawilżenia serum z basic lab z trehaloza 10% albo też cerave jak chcesz ekonomicznie. SPF sproboje holika holika bo cena do jakości jest jedną z lepszych. Niektórych podrażnia ale to musisz spróbować na sobie. Na worki pod oczami najlepsze jest wysypianie się ale mi też pomagał krem pod oczy z arginina z basiclab ale niestety jest dosyć drogi i
  • Odpowiedz