Wpis z mikrobloga

@tekserew

Oglądałem kiedyś film dokumentalny o "dałnach" w Japonii i pamiętam, że zabrali ich gdzieś na wycieczkę. Jak jechali autokarem to z okien zauważyli kilka dziewczyn w mundurkach, kierowca musiał się zatrzymać, a "dałniki" wyleciały do nich w seksualnym szale xd

I co było dalej?
@tekserew: Wyrazy współczucia dla Twojej cioci. @RudyZibi I nie tylko ich. Powinno dążyć się do postępu nauki, który umożliwi eliminację nawet tych pozornie zdrowych genów, ale tak naprawdę słabych, które potem będą przejawiać się np. przegrywem. Jednak u niektórych nienawość do p0lek jest większa, niż racjonalne myślenie.
@tekserew: O właśnie. Zastanawiałem się, czy kobiety pracujące tam nie brzydzą się słabymi genami i jak to znoszą. No cóż, zawsze znajdą jakieś usprawiedliwienie. Znam loszkę, którą obecnie ma ok. 45 lat i pracuje w takim ośrodku. Ponad 20 lat temu współprowadziła program muzyczny w jednej z ogólnopolskich telewizji, a potem wybrała to, co wybrała.
@Karl_Tofel:
@gacek2121:
Nic takiego się nie wydarzyło, ale była niezręczna sytuacja, bo wylecieli do tych dziewczyn, ale opiekunowie ogarnęli sytuację. Ten film dokumentalny leciał kilkanaście lat temu na TVP2, w godzinach nocnych i tak mi się kojarzy po dziś dzień z "downami".
@tekserew: Wyrazy współczucia dla Twojej cioci. @RudyZibi I nie tylko ich. Powinno dążyć się do postępu nauki, który umożliwi eliminację nawet tych pozornie zdrowych genów, ale tak naprawdę słabych, które potem będą przejawiać się np. przegrywem. Jednak u niektórych nienawość do p0lek jest większa, niż racjonalne myślenie.


@kamil150794: Zdolność reprodukcyjna to mem tak naprawdę. Bezpośredni wybór partnerów przez kobiety to nie jest jakieś rozwiązanie eugeniczne, tylko przeciwnie, dysgenika. W tej