Wpis z mikrobloga

eh, kolejny tydzień nie mogę przetrawić, że moja była jest z jakimś typem, który ma własne mieszkanie po kimś (ja kredyt), pracuje w korpo nie IT (ja IT), mówi o nim, że w przeciwieństwie do mnie jest pewny siebie i ma twardy charakter oraz jest wyższy o jakieś ~9cm. Nie mogę przestać się porównywać, wpadłem w pętle i mam zerowe poczucie własnej wartości ()

#tfwnogf #zwiazki #p0lka #blackpill #redpill
  • 19
@muchatse: zawsze śmieszą takie bzdurne porównania. Każdy jest inny i ma różne potrzeby. Nic pozytywnego nie da równanie do obecnego obiektu westchnień byłej. Tylko zapętlasz się w spirali czucia się goownem. Zajmij się pracą/sobą/hobby, czymkolwiek byleby zająć myśli. A za kilka miesięcy zobaczysz, że mniej boli wspomnienie. Boleć będzie, jeszcze długo ale z upływem czasu będzie coraz mniej. Powodzenia! ()
który ma własne mieszkanie po kimś (ja kredyt)


@muchatse: No masz gorszy status majątkowy, tak sobie to racjonalizujesz, tak?

pracuje w korpo nie IT (ja IT)


@muchatse: Tej racjonalizacji nie rozumiem, ale jest tak #!$%@?, że wiele o Tobie mówi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

mówi o nim, że w przeciwieństwie do mnie jest pewny siebie i ma twardy charakter


@muchatse: Czytając te użalanie się nad
@analboss: co jakiś czas na lifestyle portalach, wcześniej w gazetach, przedstawiano wygenerowane przez AI, spośród wielu modeli piękna, uniwersalną, najpiękniejszą parę (pomijając, że to cringe). Na przestrzeni lat te kanony się zmieniły. W przypadku kobiety, od bladolicej blondynki do oliwkowej szatynki. Także nie ma czegoś takiego jak stały, uniwersalny kanon piękna.