Wpis z mikrobloga

@Krzyhuu: Na bazie doświadczeń poprzednich części, zrezygnowali z tego. Jeśli grałeś coś więcej niż chwile w D3 to znasz powody dla których usunęli cały handel i czemu wyszło to na dobre w dłuższej perspektywie. Chyba, że chcesz wrócić do ery gdzie jedyną formą progresji w grze jest śledzenie tablicy handlowej zamiast realnego grania.
@wilq32 w d3 gralem od dnia premiery i mam tam jakies 1200 paragonow. Czy wyszlo na dobre to juz chyba subiektywna opinia wg mnie zabija ducha zabawy. Co to za frajda znalezc jakis op item i nie mieć mozliwosci by zamienic go na cos innego co moze akurat bardziej pasuje pod build.
Nikt nie każe robić im kolejnego auction house'a, ale rozumiem ze ciezko tam dla nich zdzierżyć że prawdziwa kasa przechodziłaby
@Valg: to problem z wadliwymi 3080 a nie koniecznie z diablo. Jak karta jest wadliwa i się ją obciąży w 100% to się potrafi spalić niezależnie co robi. Ale jak ktoś jest niepewny czy ma dobra kartę to nie polecam testować akurat na diablo bo faktycznie potrafi #!$%@? karcie
@Keiosss: po tym co mi zrobili z D3, poczekam z pół roku, pykalem całe wakacje na studiach pewnie z 150+ h nabiłem po dojściu do inferno, cały exp w piach bo z patchem po wakacjach wprowadzili paragon levels, mocno mnie to #!$%@?, wróciłem tylko by skończyć inferno jak zbalansowali poziom i dodatek raz przeszedłem
@Krzyhuu: Chyba chodziło bardziej o to aby zabawa polegała na tym że rzeczywiście się bawisz w grze, a nie kupujesz wszystko (od Blizzarda czy od kogoś innego nie ma znaczenia).