Wpis z mikrobloga

Mirasy mam zagwozdke.
Poznałam na tinderze chłopaka, było kilka spotkań na których po prostu chodziliśmy jeść i gadaliśmy.

Na ostatnim spotkaniu miał zostać u mnie na noc. Siedzieliśmy na kanapie i oglądaliśmy the office z laptopa, który trzymałam na kolanach.
W pewnym momencie zaczęliśmy się całować, ale ze Siedzieliśmy obok siebie ramię w ramię to musiałam bardzo wykręcać głowę xd więc zdjęłam lapka z kolan, żeby nie spadł na ziemię (macbook, więc szkoda). Prawie od razu zaczął mnie rozbierać i doszło do seksu. Po zdarzeniu, w rozmowach wyszlo, że uwaza, że to JA byłam osoba inicjującą, bo zdjęłam laptopa z kolan, a ja uważam, że totalnie on wszystko zainicjował, ja na całowaniu się planowałam poprzestać.
Ja sama czułam się trochę osaczona, bo praktycznie zaczął mnie rozbierać bez gry wstępnej! on jednak twierdzi, że dałam wyraźny znak ściągając laptopa.
Co Wy o tym sądzicie?

#logikaniebieskichpaskow #zwiazki #kiciochpyta #seks #tinder #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 143
@Mannequeen: wpierw pytanie, czy masz poniżej 15 lat, bo treść może na to wskazywać, a jeśli tak to chlop dopuścił się czynu karalnego. Jeśli nie, to wystarczy, że użyjesz buzi do powiedzenia "nie".
@Mannequeen: Ale o co Tobie tak na prawdę chodzi? Masz teraz do niego czy do siebie jakieś pretensje że do czegoś doszło? Z Twojego opisu wynika, że obydwoje poczuliście przypływ emocji i tego chcieliście to po co teraz roztrząsać "czy to on pierwszy mnie dotknął, czy to ja na niego spojrzałam w taki sposób że wzbudziłam w nim pożądanie?".

Ach te problemy 16 latków xd
gwałt możesz zgłosić na niebieską linię Policji. Załozą mu kartotekę i prawdopodobnie wezwą jego rodzinę na przesłuchanie żeby zbudować profil psychologiczny. Pozdrawiam


@kukold: Gwałt to na twoim mózgu co najwyżej jest. Chciała seksu i go dostała. Nie odmawiała, nie mówiła "nie", nie miała problemu, tylko kontynuowała jak po sznurku. Żeby był gwałt to musiałaby protestować, a ten musiałby zrobić to SIŁĄ.