Wpis z mikrobloga

Mirasy mam zagwozdke.
Poznałam na tinderze chłopaka, było kilka spotkań na których po prostu chodziliśmy jeść i gadaliśmy.

Na ostatnim spotkaniu miał zostać u mnie na noc. Siedzieliśmy na kanapie i oglądaliśmy the office z laptopa, który trzymałam na kolanach.
W pewnym momencie zaczęliśmy się całować, ale ze Siedzieliśmy obok siebie ramię w ramię to musiałam bardzo wykręcać głowę xd więc zdjęłam lapka z kolan, żeby nie spadł na ziemię (macbook, więc szkoda). Prawie od razu zaczął mnie rozbierać i doszło do seksu. Po zdarzeniu, w rozmowach wyszlo, że uwaza, że to JA byłam osoba inicjującą, bo zdjęłam laptopa z kolan, a ja uważam, że totalnie on wszystko zainicjował, ja na całowaniu się planowałam poprzestać.
Ja sama czułam się trochę osaczona, bo praktycznie zaczął mnie rozbierać bez gry wstępnej! on jednak twierdzi, że dałam wyraźny znak ściągając laptopa.
Co Wy o tym sądzicie?

#logikaniebieskichpaskow #zwiazki #kiciochpyta #seks #tinder #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 143
@Mannequeen: pomijając, ze to oczywisty bait kiepskiej jakości to:
1. całowanie było tu elementem gry wstepnej
2. zdjęcie laptopa z kolan mogło sugerować chęć kontynuacji zabawy z twojej strony
3. jak zaczynał cie rozbierać a ty nie chcialaś, miałaś szansę obrócić to w żart, nie protestowałaś więc kontynuował

Tak właśnie drodzy Państwo można oskarżyć chłopaka o gwałt po fakcie. Na żadnym etapie nie było ani słowa sprzeciwu, OPka pewnie jeszcze sama
i doszło do seksu


@Mannequeen: Jakby nie wiem o co Ci teraz chodzi. Skoro doszło to jednak tego chciałaś. Inaczej cmoknęłabyś go raz, dwa i wrócilibyście do oglądania. Zdjęcie laptopa też odebrałbym jako chęć kontynuowania zabawy.
ja na całowaniu się planowałam poprzestać.

Ja sama czułam się trochę osaczona, bo praktycznie zaczął mnie rozbierać bez gry wstępnej! on jednak twierdzi, że dałam wyraźny znak ściągając laptopa.

Co Wy o tym sądzicie?


@Mannequeen:

O tym, że masz problem z asertywnością i najwyraźniej tego chciałaś, może nie teraz ale w tamtej chwili. Podjęłaś decyzję by nie przestać na całowaniu, nie powiedziałaś nie, nie chwyciłaś go za ręce, nie oddalałaś się,