Wpis z mikrobloga

@raul7788: Jakoś tak nieprzekonany do niego jestem. Pomimo rocznego kontraktu, to tani raczej nie będzie, a są bardziej kluczowe pozycję do wzmocnienia. Do tego on wydaje mi się przehajpowany fest, a na dodatek i tak nie ma szans wygryźć pięknego Bruno ze składu, więc raczej zakup na poszerzenie ławki. Jak go łysy rzeczywiście chce, to niech go kupią, bo on wie lepiej niż ja, ale osobiście nie byłbym fanem tego
  • Odpowiedz
@Danzuo: no chyba, że w przypadku grania c.hu.jn.i przez Samcho i Antonego, postawi się Bruno jako fałszywego prawoskrzydłowego to wówczas to może zadziałaś. Ale panie, szukajta lepiej 9 no i jakiegoś zmiennika dla Kazia.
  • Odpowiedz
@czarny_matt94 proszę nie zapominać o Amadzie na prawej stronie, mam nadzieję że chłopak mocno powalczy z Antonym o skład

@Danzuo jeżeli chodzi o przyjście Mounta to tak jak mówisz max rozszerzenie ławki i to by oznaczało pożegnanie van de Becka, bo bez sensu raczej trzymać dwóch rezerwowych o podobnym profilu
  • Odpowiedz
@Danzuo: @Pucha12 on by grał za Eriksena na 8ce, nie kupują gościa za 50mln albo więcej żeby ławę grzał lol Eriksen wiele poza podaniami nie oferuje niestety, i wysiada w drugich połowach zazwyczaj
  • Odpowiedz