Wpis z mikrobloga

Macie jakiś patent na siedzenie obok siebie w samolocie bez specjalnie wykupowania miejsca? Widziałem ostatnio filmik, w którym polecają odprawiać się na 2/3 godziny przed lotem lub wsiadać do samolotu jako ostatni i zajmować ewentualnie wolne miejsca.

#podroze #samoloty #ryanair #wizzair
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BetPay: nie ma żadnego patentu. Porządne linie zawsze dadzą obok siebie nawet jak się nie wykupi, natomiast januszexy typu Ryanair specjalnie rozdziela by dopłacać za miejsca
  • Odpowiedz
Widziałem ostatnio filmik, w którym polecają odprawiać się na 2/3 godziny przed lotem


@BetPay: yup, to już żadna wiedza tajemna. Jak tak zrobisz to masz duże szanse może nie na siedzenie obok siebie, ale na siedzenie obok innego wolnego miejsca więc można się przesiąść. Ostatnio np. wylosowało mi miejsce w całej wolnej trójce, a i tak szybko się odprawiłem bo jakoś 5h przed.

Protip - możesz podglądać już po odprawie
  • Odpowiedz
  • 0
@utede: No tu jestem praktycznie przekonany, że system da celowo osobne miejsca, ale nie po to płaciłem 100 zł za bilet, żeby teraz drugie tyle płacić za miejsca obok siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Krupier: Dzięki, coś pokombinuję w tym temacie. A kojarzysz czy tak późne odprawianie się nie wiąże się z ryzykiem overbookingu?
  • Odpowiedz