Wpis z mikrobloga

@Jabby: nie kumam tylko jednego, odsunięcie Tuska sprawi, że na rolę lidera wskoczy Trzaskowski, który już prawie wygryzł Dudę w wyborach prezydenckich.
Jakby nie patrzeć Tusk i tak jest zużyty politycznie, co sprawia że dla PiSu jest wygodnym liderem opozycji.
Chyba, że z jakiś powodów Trzaskowski nie jest w stanie udźwignąć tej roli, ale jeżeli jest to pewnie też byłby w stanie przeciągnąć do siebie tych wyborców, którzy są anty-Tusk, ale
@Jabby: Należy dodać że robienie czegoś takiego w roku wyborczym może znacznie obniżyć możliwości organizowania kampanii wyborczej przez jednego z liderów opozycji.

Myślę że mogliby też profilaktycznie jakieś komisje na pozostałe partie porobić, bo jeszcze jakiś Hołownia wygra czy inny Mentzen ;)

W sumie po co komisje, od razu do więzienia może?
@bdg-bro:

odsunięcie Tuska sprawi, że na rolę lidera wskoczy Trzaskowski


Spokojnie, na Trzaskowskiego też się coś znajdzie. Np. że nadał jakiejś ulicy na Mokotowie nazwę "Akacjowa" i to będzie dowód na celebrowanie Rosjanina o nazwisku Akacjow.

@michal2323

w roku wyborczym może znacznie obniżyć możliwości organizowania kampanii wyborczej przez jednego z liderów opozycji.


Myślę że będzie odwrotnie. Da mu paliwo do takiej kampanii.
@Jabby: to jest teatrzyk dla gojów, Tuska nigdy nie wsadzą bo sam ma pewnie pełną szafę na połowę PiSu.
Obowiązuje zasada 'wy nie ruszacie naszych, my waszych; a lemmingi łykają papkę z mediów.
Lepiej się zastanówcie jaki to faktycznie temat przykrywa
@Anoniemamowy: minęło tyle lat a ja ciągle pamiętam jak politycy PO mówili brzydkie słowa na prywatnej kolacji w restauracji. Czy ktoś w PiS tak przeklina? Tak, wiem, Obajtek ale on ma zespół Touretta no i Morawiecki ale on był wtedy w PO więc się nie liczy. No i do tego ten zegarek... Masakra, chcieli oszukać Skarb Państwa na prawie 300 zł. Nie wspomnę o jedzeniu ośmiorniczek po 8 zł sztuka! Czy