Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Cześć mirki. Typek 29 lvl z tej strony. Ogólnie na życie nie narzekam. Pod względem finansowym układa mi się bardzo dobrze. Mam własne mieszkanie, dobrą pracę (nie IT). Obecnie na koncie mam 50 k. Jednak ostatnio zastanawiam się nad pewną operacją. Był to powód kłótni z moją ex aż ostatecznie rozstaliśmy się. Otóż mierzę 174 cm i chciałbym być wyższy. W internecie czytam na temat operacji kosmetycznych wydłużania kończyn. W Polsce cena takiej operacji waha się od 100 do 200 tysięcy złotych. Nie będę się wdawał w szczegóły bo każdy może wygoglować jak to wygląda. Nie mówię że teraz ale za jakiś czas jestem skłonny albo dozbierać na ten cel ewentualnie wziąć mały kredyt. Ktoś powie że pewnie robię to dla kobiet albo kariery. Myślałem o tym i doszedłem do wniosku że i tak bym tego chciał jakbym nawet mieszkał na odludziu z dala od ludzi. Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś może z Was miał z tym do czynienia? Nawet jeśli wydłużał jedną kończynę? Będę wdzięczny za każdą informację.
#wzrost #pytanie #medycyna #operacja



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 27
  • Odpowiedz
Otóż mierzę 174 cm i chciałbym być wyższy. W internecie czytam na temat operacji kosmetycznych wydłużania kończyn.


@mirko_anonim: błagam, powiedz że to bait... ( _)
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: mądra dziewczyna, skoro cię zostawiła.
To nie jest operacja, tylko jakieś okaleczanie, to raz.
Dwa, masz wzrost po prostu średni, to to kompleksy duże.
Ergo - zamiast się kaleczyć i to na kredyt, idź to psychologa albo sam się ogarnij i zaakceptuj to, że nie każdy musi być koszykarzem/modelem/pudzianem czy czymkolwiek ()
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Czyżby chodzi o taki artykuł? https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/pacjenci-zyskuja-nawet-15-cm-wzrostu-oto-chirurg-zajmujacy-sie-wydluzaniem-nog

Bo robienie takiego czegoś ze względu tylko, że kobiety mają fioła na punkcie wzrostu u facetów to jest tylko wpędzanie mężczyzn w kompleksy i za kasę tego nie zmienisz skoro to siedzi w głowie a nie w ciele.


· Akcje: Odpowiedz
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Ja oglądam właśnie na tiktoku trzech typów. Ogólnie od 2 lat, czyli od pierwszych operacji, chodzą o kulach i nadal trwa rehabilitacja. Długo chodzili z tymi drutami, konstrukcjami wokół ud/łydek, tygodniami w rozciętych spodniach. (druty ofc wbite w kości i jakoś się regularnie przekręca i wydłuża, a to boli)
Taka operacja zostawia po kilka blizn na nodze więc jeśli kobiety się dowiedzą, że wzrost oszukany, to i tak postrzegą
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @Invisiblinio a kto powiedział że robię to dla kobiet, świat się nie kreci tylko wokół kobiet. Chcę to zrobić dla siebie. A nawet jeśli bym chciał dla kobiet i one by to zauważyły to co z tego, jestem wtedy wyższy realnie mimo operacji


· Akcje:
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Chcesz tylko dla siebie wydłużyć kości. Medycznie nie masz wskazań, o taka fanaberia aby wydać w ciul kasy aby pocierpieć dla wzrostu. Genów i natury nie oszukasz w ten sposób jeżeli chodzi o ewentualne potomstwo. Jak masz kompleks ze względu na ten wzrost to masz chorą głowę i na tym się skup a nie na ciele.

  • Odpowiedz