Wpis z mikrobloga

#tinder #truestory #takbylo #heheszki #zwiazki
Co dziś odwaliłem przypomniało mi starą historię więc będą dwie historyjki, uważam że całkiem zabawne:

1. Stara
Kiedyś poznałem dziewczę w klubie, to było przed jakimś świętem i zjeżdżałem na weekend do miasta rodzinnego (studiowałem w Poznaniu) i miałem jedynie jej numer i mniej więcej pamiętałem jak wyglądała, mniej więcej bo byłem pijany i świadomy niedokładności mojej oceny. Przerwa na dłuższy weekend nie pomagała w utrwaleniach w pamięci.
No to trzeba ją jakoś znaleźć na socjalach by se przypomnieć ryjek i ustalić czy warto dzwonić ale jak to zrobić hmm. Klasyczny route to było sprawdzenie dziewczyn które kliknęły "wezmę udział" w wydarzeniu tej imprezy na fejsie i użycie ctrl+F - nie znalazłem, poszukałem manualnie przez listę i też nic, zrezygnowany położyłem się spać i wtedy mnie olśniło. Miałem przecież numer, a ludzie często łączą go ze snapem. Sprawdziłem i faktycznie miała snapa ale to w sumie nie gwarantowało fotek plus jej nich tobyłojakieślosowesłowo2137, więc myślę dalej i szybko wymyśliłem że często typiary mają w opisie na IG, login na snapie więc wpisałem tobyłojakieślosowesłowo2137 site:instagram.com i znalazłem.

Była średnia więc nie zadzwoniłem

2. Dziś, jakieś 5-6 lat później
Byłem na kawce z dziewczyną poznaną na facebookowej zakładce randkowej i ogólnie pomijając to że było fajnie, jak rzuciłem przypadkiem cytatem klocucha to podłapała więc git. No i po spotkaniu sprawdzam se zakładkę czy czasem czegoś nie napisała, a tam ekran jakbym nie miał tam nigdy profilu xD Myślę se że może wymaga uzupełnien bo linkedin robi podobnie ale jak przeklikuje "tworzenie" profilu to wywala błąd i nie da się ukończyć.

No to ładnie jak mi konto #!$%@?ło bo nie mam w sumie innego kontaktu xDD

Myślę że chwilowa awaria i pewnie jakoś mi wrócą profil ale z ciekawości i trochę dla uspokojenia, trochę jednak irytującej sytuacji (nie zrozumcie mnie źle, dzieci jeszcze nie nazywam ale no jednak szkoda żeby przez taką pierdołę kontakt się urwał) chciałem sprawdzić czy dalej to mam i ją bez problemu znajdę na podstawie szczątkowych informacji z rozmowy.
Wyszukałem po imieniu, nazwie uczelni, mieście rodzinnym, grupie studentów jej uczelni ale nic, to zostawiłem to na chwilę, ogarnąłem jedzenie i oglądam se yt i nagle wpadłem na pomysł. Przypomniałem sobie że pokazywała mi mema z fanpage'a na fb, odszukałem page, mema, wszedłem w polubienia i znalazłem XDDDD

Przypał teraz ją dodawać ale jakby zakładka nie wstała to backup jest ale nie mam pojęcia jak wytłumaczę jak ją znalazłem w razie co, a stalkowanie zazwyczaj dziewczynie nie imponuje xD
  • 4
@YodaMonster: kiedyś na początku mojego konta jakiś różowy pasek zaplusował mój wpis, to ja z ciekawości wszedłem w jej profil, patrzę, a tam jest mail na o2.pl no to wkleiłem w google i wyszukało jakieś forum dla kobiet na którym podała tego maila, patrzę dalej- jest jakieś zdjęcie kota, a że było podpisane jak te facebookowe to wyciąłem ciąg liczb ze środka i znalazłem jej profil na facebooku, z ciekawości spojrzałem