Wpis z mikrobloga

Chłopy pamiętajcie, jak bardzo #!$%@? by nie było nie bierzcie się za samotne madki. Ja wiem, że potrafią one być tak zdesperowane w szukaniu bankomatu, że wezmą nawet największego przegrywa, ale proszę was, nie zniżajcie się do takiego poziomu. Dla tego dziecka NIGDY nie będziecie tatą. Spróbujesz zwrócić uwagę madce, że dziecko coś #!$%@?ło to dostaniecie na mordę tekst "to nie Twoje dziecko, więc nie mów mi jak mam go wychowywać". "Tatą" będziecie tylko gdy trzeba będzie coś dziecku kupić, wtedy jako "tata" musisz się przecież pokazać i zapłacić za nie swojego bachora. Dziecko podrośnie, będzie miało przykładowo 14 lat to jak mu zwrócisz uwagę to usłyszysz "#!$%@?, nie jesteś moim ojcem". Dla madki nawet jak biologiczny ojciec to nakroman, chlejus i patus to i tak to ON będzie do końca życia ojcem, a nie Ty. Dodatkowo na każdym kroku będziesz porównywany do ojczulka, czy to jeśli chodzi o zarobki, prezenty, zapewnianie atrakcji, warunków życia, wygląd, no po prostu na każdym #!$%@? kroku. Już lepiej przygarnąć sobie menelicę i pomóc jej wyjść z dołka niż brać się za samotne madeczki.
#przegryw #blackpill
  • 128
@SpalaczBenzyny: co innego jest być samotną matką w wieku 40 lat, a co innego w wieku np. 20. Który młody chłopak, na start swojego dorosłego życia chciałby brać się za babę z bachorem? Po co?
Dodatkowo, jeśli jakaś kobieta jest w ciąży po pół roku znajomości, no to dla mnie to patola i się nie dziwię, że jej się związek rozpadł.
@lukiboss: ale to prawda. Ja rozumiem, że nie wszystkie samotne matki szukają bankomatu, ale zazwyczaj, to ty beciaki dopłacacie! Ale też miałam parę miesięcy temu rozkminę mając faceta z dzieckiem. Niestety znaleźć faceta po trzydziestce bez gowniaka, to na serio ciezko. Nie był to typowy weekendowy ojciec, tylko z dzieciakiem prawie codziennie się widział. Fakt podejście do dziecka może mnie urzekło, ale nie mogłabym powiedzieć przez całe życie czegokolwiek żeby któregoś
@lukiboss: Ale ja nie mówię, że związki z samotnymi matkami są lepsze, każdy ma prawo mieć swoje wymagania i nikt nikomu nie każe z nimi być. Chodzi mi o samo podejście do tematu i takich kobiet, na wykopie przedstawia się to tak, jakby wszystkie wpadły w wieku 18 lat z jakimś patusem i wszystkie były jakieś rąbnięte. A tymczasem to często wygląda tak, jak napisał mirek nade mną - ludzie są
@lukiboss

Ale kogo ty chcesz przekonać? Miałeś kiedyś do czynienia z takim człowiekiem, który się decydował na taki krok? Tacy ludzie są tak zafiksowani w pogoni za tzipą za wszelką cenę, tak zdesperowani, że często nawet własną rodzinę by sprzedali. Próba przekonania ich sensownymi argumentami to strata czasu, jedynie może sprawić, że ta osoba zacznie pałać do ciebie nienawiścią, bo przecież chcesz zniszczyć jej marzenia. Taki ktoś niestety już przepadł i musi
@lukiboss: Tego nie przetłumaczysz. Ostatnio oglądałem śmieszny program bogaty biedny dom i tam była bogata rodzina. Facet miał firmę przygarnął grubą przydką babę z dwójką dzieci i nie tylko ją wpuścił do domu ale też do firmy i została jego księgową XD. Nie mogłem w to uwierzyć. Z drugiej strony facet był ze wsi bez języków i nie ma wiele możliwości a samotny być nie chce, że mógłby pojechać do Azji
@Magq: Co Ty #!$%@?. Myślisz, że ogarnięty chłop przykładowo w wieku 28 lat, który dobrze zarabia, ma mieszkanie, samochód itp będzie się interesował dzieciatą babą? Po co? Skoro w tym wieku może przebierać w młodych i bezdzietnych dupach. Na takie baby z dziećmi lecą jedynie desperaci, bo każdy szanujący się chłop woli mieć swoje dzieci, a nie wychowywać bękarty jakiegoś sebixa.
Ale poruchać można ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Anonek463: naprawdę bardzo mała rekompensata za szkode na psychice. Mało nie wpadłem parę razy - same się garnęły. Na szczęście pijacki głos 30-latki szybko wyjaśniał sytaucję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Już lepiej przygarnąć sobie menelicę i pomóc jej wyjść z dołka niż brać się za samotne madeczki.


@lukiboss: Ale żeś dał wybór stary. To już wolę być singlem mając jedynie takie opcje xD.
@Magq: no to niech nie ma mieszkania, załóżmy że je wynamuje, ale dobrze zarabia, jest ogarnięty, myślisz że taki chłop nie marzy o niczym innym jak o samotnej madce? Nawet chłop 35 lat, może celować w kobiety 25+ i mało z nich będzie dzieciata, po co ma iść więc na ustępstwa i godzić się na taki bagaż? Każdy logicznie myślący chłop weźmie bezdzietną kobietę, a jedynie desperaci, zainteresują (i przejadą) się