Wpis z mikrobloga

Chłopy pamiętajcie, jak bardzo #!$%@? by nie było nie bierzcie się za samotne madki. Ja wiem, że potrafią one być tak zdesperowane w szukaniu bankomatu, że wezmą nawet największego przegrywa, ale proszę was, nie zniżajcie się do takiego poziomu. Dla tego dziecka NIGDY nie będziecie tatą. Spróbujesz zwrócić uwagę madce, że dziecko coś #!$%@?ło to dostaniecie na mordę tekst "to nie Twoje dziecko, więc nie mów mi jak mam go wychowywać". "Tatą" będziecie tylko gdy trzeba będzie coś dziecku kupić, wtedy jako "tata" musisz się przecież pokazać i zapłacić za nie swojego bachora. Dziecko podrośnie, będzie miało przykładowo 14 lat to jak mu zwrócisz uwagę to usłyszysz "#!$%@?, nie jesteś moim ojcem". Dla madki nawet jak biologiczny ojciec to nakroman, chlejus i patus to i tak to ON będzie do końca życia ojcem, a nie Ty. Dodatkowo na każdym kroku będziesz porównywany do ojczulka, czy to jeśli chodzi o zarobki, prezenty, zapewnianie atrakcji, warunków życia, wygląd, no po prostu na każdym #!$%@? kroku. Już lepiej przygarnąć sobie menelicę i pomóc jej wyjść z dołka niż brać się za samotne madeczki.
#przegryw #blackpill
  • 128
@lukiboss: Podejrzane, że takie teksty wypisują ci, którzy na ogół i tak nigdy by nie mogli nawet złapać kobiety za rękę, a miliony normalnych ludzi zakłada ponownie funkcjonujące rodziny po rozwodach. Ameba emocjonalna nie ogarnie tematu opieki nad cudzym dzieckiem, ale są ludzie, którzy sobie z tym radzą. Obejrzyj wszystkie sezony kardashianek - tam się wszyscy mieszają co chwilę i wymieniają dziećmi i są szcześliwi
@lukiboss: Już tyle różnych sytuacji z samotnymi matkami widziałem w życiu... Prawie zawsze źle się to kończy dla chłopa. Pijaństwo, narkomaństwo, bankructwo, samobójstwa; szkoda mi tych chłopów, miałem nawet jeden przypadek w rodzinie. One bardzo często żerują na zdesperowanych samotnikach, owijają wokół palca i doją ich z kasy. Są samotne nie bez powodu, zostawcie je w spokoju.
  • 177
@Darson666: Tzn wiesz, jak ktoś ma 40+ lat to raczej ciężko znaleźć kobitę bez dzieci. No ale jeśli mówimy tu o osobach do 30 to na prawdę jest wybór - i nigdy samotna madka nie będzie atrakcyjniejsza od bezdzietnej kobiety. Chciałem tylko zwrócić uwagę przegrywom, że nie warto się angażować w taki związek. To są same minusy, na każdym kroku. Ciężko jest się gdziekolwiek bez bachora wybrać, w domu przy dziecku
  • 13
@Darson666: No i szanuję. Wiadomo, że generalizuję, ale rzadko normalna kobieta zostaje samotną madką. Zawsze znajdzie się 1%, które są wdowami to z taką, może będzie inna sytuacja. Natomiast w 99% przypadków to jest tak jak opisałem. Przegrywy się na to łapią bo takie madeczki potrafią same z siebie pisać, zagadywać itp. a to wynika tylko z desperacji. Na rynku matrymonialnym jest to kobieta drugiego sortu.