Wpis z mikrobloga

Chłopy pamiętajcie, jak bardzo #!$%@? by nie było nie bierzcie się za samotne madki. Ja wiem, że potrafią one być tak zdesperowane w szukaniu bankomatu, że wezmą nawet największego przegrywa, ale proszę was, nie zniżajcie się do takiego poziomu. Dla tego dziecka NIGDY nie będziecie tatą. Spróbujesz zwrócić uwagę madce, że dziecko coś #!$%@?ło to dostaniecie na mordę tekst "to nie Twoje dziecko, więc nie mów mi jak mam go wychowywać". "Tatą" będziecie tylko gdy trzeba będzie coś dziecku kupić, wtedy jako "tata" musisz się przecież pokazać i zapłacić za nie swojego bachora. Dziecko podrośnie, będzie miało przykładowo 14 lat to jak mu zwrócisz uwagę to usłyszysz "#!$%@?, nie jesteś moim ojcem". Dla madki nawet jak biologiczny ojciec to nakroman, chlejus i patus to i tak to ON będzie do końca życia ojcem, a nie Ty. Dodatkowo na każdym kroku będziesz porównywany do ojczulka, czy to jeśli chodzi o zarobki, prezenty, zapewnianie atrakcji, warunków życia, wygląd, no po prostu na każdym #!$%@? kroku. Już lepiej przygarnąć sobie menelicę i pomóc jej wyjść z dołka niż brać się za samotne madeczki.
#przegryw #blackpill
  • 128
  • Odpowiedz
  • 2
@lukiboss tylko po co ci 40+ letnia baba z bękartami?

już lepiej sobie pół dziką hinduskę sprowadzić z jakiejś pustyni która czytać nie będzie umiała ale za to będzie miała 20 lat mniej niż ty
  • Odpowiedz
@lukiboss: Wszystko zależy kto jak podchodzi do takiej relacji jeśli była by to atrakcyjna dupa koło 23 lat samotna matka i miałbym okazję wejść w związek to bym wszedł ale tylko na zasadzie żeby poruchać nie zamierzał bym dawać zasobów na obcego bachora jedynie czasem jakiś prezent żeby nie było że mam #!$%@? całkowicie więc czemu miałbym nie korzystać ? A jakby zaczęła porównywać to next jak to mówią
  • Odpowiedz
  • 0
@TTedbundYY: nawet jakby Ci powiedziała, że ojczulek został #!$%@? bo był patusem? Dla mnie, jeśli kobieta nie ma szacunku sama do siebie i robi sobie dziecko nie potrafiąc wybrać odpowiedniego partnera, no to jest to znak mówiący - #!$%@?. Już nie wspomnę o tym, że można kosę od takiego sebixa dostać, za samo to, że spotykasz się z jego byłą laską. Kolejna sprawa, dużo jest madeczek co żyją z socjali,
  • Odpowiedz
@Bloodhorn: też znam 2 takie przypadki, ale nie znam innych, gdzie się nie układa więc nie mam porównania ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Jak czytam te wykopowe płacze o tym jakie złe są kobiety, a już tym bardziej samotne matki to myślę sobie, że znaczna część piszących te wysrywy obraca się albo
  • Odpowiedz
@lukiboss: Są różne przypadki mogła po prostu wpaść a Sebek się ulotnił, albo po prostu zwyczajnie rozstała się z jakimś zwykłym szarym typem bo się "wypaliło", ale jeśli miałaby kontakt z jebnietym sebkiem patusiarskim to owszem nie wchodził bym w taką relację.
  • Odpowiedz
@lukiboss: Jedyny sens wiązanie się z kobietą która ma dziecko to starsze niż 10 lat i zrobienie własnego wtedy poczujesz się ojcem ale jak widzę znajomego który wpakował się w związek z 30+ i 3 dzieci z innymi chłopami a ona nie chce z nim dzieciaka ale i tak wrzuca foteczki jak oni się kochają XD
  • Odpowiedz
@lukiboss To ja napiszę z drugiej strony - jestem ojcem, po rozwodzie. Mam kobietę, która jest wspanialą "matka„ dla mojego syna oraz on ma "ojca", który też daje radę. No ale to promil promila, zdaje sobię z tego sprawe ;-)
  • Odpowiedz
@lukiboss prawdę prawisz. Znajomy ożenił się z maszkaronem (teraz lvl 30, związali się chyba jakoś w wieku 24 lat). Typiara miała już wtedy 4 letnie dziecko. Ofc tatuś był w fazie uśpienia, po kilku latach obudził się w nim instynkt. Laska jest roszczeniową królewną ogólnie i pomiata nim jak służącym, a naprawdę nie ma ku temu żadnych podstaw. Jeszcze teściowa zarządza wszystkim XD. Jak opowiada, co się u nich dzieje w
  • Odpowiedz
Tzn wiesz, jak ktoś ma 40+ lat to raczej ciężko znaleźć kobitę bez dzieci. No ale jeśli mówimy tu o osobach do 30 to na prawdę jest wybór - i nigdy samotna madka nie będzie atrakcyjniejsza od bezdzietnej kobiety. Chciałem tylko zwrócić uwagę przegrywom, że nie warto się angażować w taki związek. To są same minusy, na każdym kroku. Ciężko jest się gdziekolwiek bez bachora wybrać, w domu przy dziecku zabroni Ci
  • Odpowiedz
  • 0
@HFL-przed-30: No ale o czym Ty piszesz, jak ja sam wielokrotnie tu pisałem, że właśnie po 40 to zrozumiałe że nie ma wielkiego wyboru i większość bab ma dziecko? Wtedy to jest zupełnie inna sytuacja. Ja mówię o młodych osobach np. 25 lat. Wtedy branie baby z dzieckiem to przejaw desperacji.
@MightyUser Np. takich jak napisałem. Nie masz prawa nawet zwrócić uwagi, że dziecko coś przeskrobało - zrobisz to,
  • Odpowiedz
No ale o czym Ty piszesz, jak ja sam wielokrotnie tu pisałem, że właśnie po 40 to zrozumiałe że nie ma wielkiego wyboru i większość bab ma dziecko? Wtedy to jest zupełnie inna sytuacja. Ja mówię o młodych osobach np. 25 lat. Wtedy branie baby z dzieckiem to przejaw desperacji.


@lukiboss: Ale ja mam 31 lat i zostałem po kilku randkach zlany :P
A spełniam kryteria ~31 lat własne mieszkanie, wysoki, nowy samochód i spory hajs.
Fakty są proste - jeśli laska jest hot, to masz w dupie bąbelka.
Jeśli laska nie jest hot, to tak czy siak wiązanie się z nią
  • Odpowiedz
Dla tego dziecka NIGDY nie będziecie tatą.


@lukiboss: A to cię w jakiś sposób dziwi? Jeśli ojciec dziecka żyje, utrzymuje z nim kontakt, to nie ma żadnego racjonalnego powodu żebyś zastąpił jego miejsce. To nie dotyczy tylko mężczyzn, to samo dotyczy kobiet, które chciałby związać się z dzieciatym facetem. One również nie zastąpią dzieciom matki, będą opiekunkami, kucharkami, ciociami, praczkami ale nie matkami. Najzdrowsze związki to te, które startują z
  • Odpowiedz
No tylko ile jest przypadków, że kobieta do 30-stki zostaje wdową? To jest margines. Biorąc pod uwagę dziesiątki samotnych madeczek z tindera, ani razu nie spotkałem się z wdową. Prędzej znajdziesz 16-latkę z bachorem niż 30-latkę wdowę.


@lukiboss: Prawda, że wdowy <30 lat to dużo rzadziej niż samotne matki gdzie ojciec jej dzieci gdzies tam zyje, ale nie aż taki rzadki jakby się mogło wydawać. Ja w sumie znam 2
  • Odpowiedz