Wpis z mikrobloga

@Jariii: warto też zauważyć jak ruska propaganda bezgumowo potrafiła ograć Polską prawicę. Był moment, kiedy na wykopie było słychać już tylko szelest folii, a fejki z jakichś podejrzanych stron o rzekomych zawałach po szczepionkach trafiały na główną z płomieniem ( ͡° ͜ʖ ͡°) przed antyukraińskimi i foliarskimi treściami Ruska propaganda głownie polegała na straszeniu gejami i zachodem/USA. Białoruskie/Rosyjskie służby mają olbrzymie siatki takich botów, które robią dość
gardzenarodowcami - @Jariii: warto też zauważyć jak ruska propaganda bezgumowo potraf...

źródło: IMG_0515

Pobierz
To bardzo zaskakujące, że o historii polsko-ukraińskiej się mówi więcej kiedy się mówi więcej o Ukrainie w Polsce, bo na Ukrainie coś się dzieje.
@selflessness: jakieś konkrety co się nasililo po 2014? Chodzi mi konkretnie o nastroje antypolskie

@Deykun A powiedz, co sie dzialo na Ukrainie kiedy Rosja najechała na Gruzję?

+ @Ivan_Sekal @Berkel_88 @Charles96

Ja wiem, że to jest narracja która jest obecna od 15 lat i łączy się z okresem budowania naszych poglądów (w sensie Polaków). Ale kiedy się publicznie wypowiadacie to zastanówcie się, w czyim interesie jest to co mówicie

Może macie
@gardzenarodowcami: XD ten jeden screen to jest to ogranie.
No ale dobrze, zakładam że to nie pierwszy raz jak go wstawiasz.
Więc co do niego - gdzie są trendy statystyczne w owej grupie, kto przyszedł kto odszedł i jaki w ogóle jest dowód na to że to nie grupa z pięcioma członkami, którą ktoś sobie zrobił na false flag?

No i czy jest jeszcze inny obrazek potwierdzający tezę? Inna taka grupa?
@quizonmyface:

A powiedz, co sie dzialo na Ukrainie kiedy Rosja najechała na Gruzję?

Ten Putin to jednak musi być genialny strateg, że w 2009 uprawiał w Polsce propagandę przeciw Ukrainie w związku z najazdem na Gruzję, bo przewidział, że w 2014 na Ukrainie będzie Euromajdan i Janukowycz będzie musiał ewakuować się do Rosji.
@To_ja_moze_pozamiatam xDDD ja piszę to o czym myślę. Jeśli ruska propaganda pokrywa się z prawdą, to mam kłamać?

nigdzie nie napisałem, że załatwienie sprawy Wołynia to ma być nasz warunek dla wspierania Ukrainy. Wsparcie popieram w 100%, bo to nam się opłaca. Nie odpowiada mi gloryfikacja morderców.

@quizonmyface nie nasiliły się nastroje antypolskie, tylko kult zbrodniarzy ukraińskich z okresu 2 wojny światowej

@alkoJezus nie jestem zwolennikiem konfederacji, ćwierćinteligencie myślący schematami