Wpis z mikrobloga

@bidzej: bardzo szybko stałem się za stary na nowe samochody
"za moich czasów" i tym podobne
Ja chcę zwykłe zegary, zwykłe pokrętła do klimy, zwykły przełącznik trybów jazdy.
Także powoli robię się skazany na samochody używane. Niby jest jeszcze Alfa i Lexus, ale alfę mam, a lexus to nie moja bajka.
Także teraz ożenić się z mechanikiem i można kupować 5letnie x5 albo Cayena
  • 3
@niegwynebleid: ja generalnie nie mam nic przeciwko cyfrowym zegarom - ale one nie mogą być takim nieczytelnym gównem jak w BMW. Dlaczego nie ma tam względnie normalnego widoku - nie wiem.
Natomiast brak fizycznych przycisków do podstawowych funkcji (albo przynajmniej skrótów) powinien być zabroniony.
@zadki: Dacia jest zawsze dobrą propozycją dla tych co to "kiedyś to były samochody, wszystko można było naprawić" itepe.
Ja nie mam nic przeciwko nowym technologiom. Ale walenie wszędzie ekranów jest błędem. Coś jak wynajdywanie kierownicy na nowo bo kółko się znudziło.
Duży ekran - spoko. Dotykowy, ok. Ale ja jak potrzebuję zmienić tryb skrzyni biegów to, nie patrząc, robię to w pół sekundy - czyli np. przed wyprzedzaniem, szybka decyzja
@kawkanorbert: A za każdym razem patrzysz na obrotomież jak zmieniasz bieg? Ja tylko w 20%, zywkle robie to na wycziucie.
Btw. te liniowe wskazniki prędkości jak w 125p, były zajebiste :D