Wpis z mikrobloga

Jestem byłym narodowcem, kiedyś sympatykiem Ruchu Narodowego. Moje poglądy z czasem odbiły trochę od prawej strony, ale śmiało mogę powiedzieć że liczy się dla mnie ten kraj i to się nigdy nie zmieniło. Uprzedzając pytania - Nigdy nie byłem naziolem i nie rzucałem kostkami brukowymi w Warszawie.

Czasy się zmieniły. Na wykopie wiele razy zostałem zwyzywany przez konfederatów od lewaków lub platformersów, nawet pod postem o Jacku Wilku, który dziś dodałem.

Na tagu #ukraina nazywają mnie czasami ukrofilem, dlatego że nie jestem obojętny na krzywdę ludzi, znam historię Polski i wiem że kiedyś byliśmy w podobnej sytuacji. Czasami też jestem „fajnopolakiem” ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Otóż widzicie kuce, ironią losu jest to że po latach narodowiec, który nie daje się manipulować pseudopatriotom z Konfy, łatwiej dogada się z tą lewicą, niż z prorosyjskim tworem działającym na szkodę Polski i naszych relacji z sojusznikami.

Ciekawi mnie, czy są tu podobne osoby.

#polityka #konfederacja #bekazkonfederacji #rosja #ukraina
  • 20
Ciekawi mnie, czy są tu podobne osoby.


@dedler123: Znaczy się od narodowca do miłośnika ukraińców? Nie sądzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Otóż widzicie kuce, ironią losu jest to że po latach narodowiec, który nie daje się manipulować pseudopatriotom z Konfy, łatwiej dogada się z tą lewicą, niż z prorosyjskim tworem działającym na szkodę Polski i naszych relacji z sojusznikami.


@dedler123: ale że w czym się "dogada
@dedler123 witam, z tej strony też podobna sytuacja, ale co do dogadywania się z szurami z Lewicy bym nie przesadzał xD
Z Lewicą jest podobnie jak z Konfiarzami, też są mniej i bardziej szurnięci. Z tymi mniej można się dogadać, a z tymi bardziej ciężej

Znaczy się od narodowca do miłośnika ukraińców? Nie sądzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Apogryw: sugerowanie, że w Ruchu Narodowym nie było miłośników
Ciekawi mnie, czy są tu podobne osoby.


@dedler123: Jest znacznie gorzej.
Co to jest narodowiec? Patriota? Nie sądzę.
Nie znam szurów z lewa bo mnie nie interesuje lewa strona. Szury z prawa są za to koszmarne. Wycieranie sobie mordy Polską i Bogiem gdy nie ma się pojecia ani o jednym ani o drugim, to tak obrzydliwe, że nie wiem jak reagować.

O tych konfiarskich banialukach o obniżaniu podatków to nawet nie
@dedler123: u mnie bardzo podobna droga, od liberała w kwestiach gospodarczych i konserwatysty w kwestiach światopoglądowych do nadal liberała gosp. i umiarkowanego libka w kwestiach światopoglądu. Z takich narodowych przywar to nadal jestem nastawiony anty do masowej imigracji mężczyzn z państw obcych nam kulturowo i religijnie, reszta poszła raczej w stronę "nie mój interes co kto robi".

No i w pełni popieram dążenia Ukraińców do integracji z zachodem i #!$%@? ruskiego
Znaczy się od narodowca do miłośnika ukraińców? Nie sądzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Apogryw: to się zdziwisz. Niektórzy narodowcy się rozwijają. Nacjonalizm to choroba wieku dziecięcego.

ale że w czym się "dogada z lewicą"? W podnoszeniu podatków i dalszym #!$%@? kraju?


@Apogryw: no tak - bo wszystko co nie prawica to #!$%@? kraju. Kraj się #!$%@? jak się pozwala na aborcje i formalizowanie związków jednopłciowych. Dlatego
Czasy się zmieniły. Na wykopie wiele razy zostałem zwyzywany przez konfederatów od lewaków lub platformersów, nawet pod postem o Jacku Wilku, który dziś dodałem.


@dedler123: To jest jeden z głównych powodów czemu sobie cisnę teraz bekę z k0nfiarzy. Dosłownie kuce zmieniły się w sekciarzy, a wszystko co jest przeciwko ich bożkom to lewactwo.
@dedler123: nie pytałem złośliwie, tylko z ciekawości
Jeśli chcesz to możesz mi napisać na priv, nie chce Ci przypinać żadnej łatki.
Po Twoim opisie wydajesz mi się w miarę ogarniętą osobą z poglądami/doświadczeniami, z którymi jakoś tam się upodabniam.
@dedler123 ta są takie osoby, chociaż ja akurat kiedyś byłem zaciekłym korwinistą, ale pod wpływem dojrzewania dostrzegłem głupotę tej partii. A obecnie mam takie poglądy, że zwolennicy Każdej partii mnie obrażają co mnie bawi ( ͡º ͜ʖ͡º)
@dedler123: no pewex że są, sam kiedyś byłem korwinistą ekonomicznym, poglądy obyczajowe miałem jednak mniej prawicowe, ale wciąż dość konserwatywne. Popierałem te różne partyjki zakładane przez Korwina, jak i głosowałem na niego samego - po części dzięki mojemu głosowi Korwin dostał się do europarlamentu ( ͡° ʖ̯ ͡°) Zmieniłem stronę w stopniu dość radykalnym.

Obecnie ekonomicznie jestem gdzieś pośrodku lub delikatnie na lewo, a światopoglądowo - całkiem