Wpis z mikrobloga

Dobra mordeczki z Konfy, nie wolno już wrzucać pana Janusza, bo jeden człowiek to nie jest głos całej partii, więc porozmawiajmy o Jaculi Wilku.

Przejrzałem jego profile i gość publikuje co chwile posty antyamerykańskie i budujące wizerunek Rosji.

Czy waszym zdaniem, sympatycy konfy, dla Polski istotne jest zachowanie jak najlepszych stosunków ze Stanami Zjednoczonymi, czy to porażka polskiej dyplomacji?

Komu na rękę jest aby USA straciło wpływy w Polsce i dlaczego Rosji? Dlaczego Jacek Wilk, jako kolejny już polityk konfederacji, wpisuje się idealnie w rosyjską narrację?

Czy jako patriota Jacek Wilk, historycznie większym sojusznikiem mojego kraju powinienem nazwać USA czy Rosję i z kim powinien chcieć budować relację patrząc na przeszłość?

I ostatnie pytanie - czy konfederacja to partia idiotów, czy oni udają?

#bekazkonfederacji #konfederacja #ukraina #rosja #wojna #polityka
Pobierz dedler123 - Dobra mordeczki z Konfy, nie wolno już wrzucać pana Janusza, bo jeden czł...
źródło: 5BA4445E-42F2-44B4-ACDE-04AD09862BE9
  • 47
@SirSherwood: a mnie z kolei bawią takie łosie jak ty. Co do komentarzy w "threadzie" (XDDDD) to I will tell you krótko - jak się someone do mnie odzywa w taki a nie inny way to się musi spodziewać repliki takiej a nie different XD
@dedler123: tak w sumie kogoś w polsce obchodzi rywalizacja stany chiny o dominacje globalną bo jakoś jedyne mi sie wydaje to chiny chcą kase robić z europą i tyle przecież nie będą #!$%@?ć do europy że wojować o #!$%@? wie co ?
@dedler123:
Dużo czerwonego koloru na mapie więc sprawa musi być poważna.
Szkoda tylko, że większość to rosja, która nawet Ukrainy zdominować nie potrafi :D
Dobra mordeczki z Konfy, nie wolno już wrzucać pana Janusza, bo jeden człowiek to nie jest głos całej partii, więc porozmawiajmy o Jaculi Wilku.


@dedler123: Dwóch konfederatów to nie cała partia LEWAKU!

Porozmawiajmy może o Grigoriju Braunovie, psedonim "szczęść boże"? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dedler123 #!$%@? banały. Stany Zjednoczone terroryzują cały świat od 100 lat i to dzięki temu stali się najbogatszym krajem. Rosja też to robi, ale na mniejszą skalę w Azji i w Afryce.

W naszym interesie jest osłabienie Rosji i Stanów, a wzmocnienie zjednoczonej Europy i uniezależnienie się zarówno militarnie od Stanów, jak i produkcyjnie od Chin.

Wy ludzie nie dość, że historii nie znacie, to jeszcze tego co się obecnie na świecie