Wpis z mikrobloga

Dobra mordeczki z Konfy, nie wolno już wrzucać pana Janusza, bo jeden człowiek to nie jest głos całej partii, więc porozmawiajmy o Jaculi Wilku.

Przejrzałem jego profile i gość publikuje co chwile posty antyamerykańskie i budujące wizerunek Rosji.

Czy waszym zdaniem, sympatycy konfy, dla Polski istotne jest zachowanie jak najlepszych stosunków ze Stanami Zjednoczonymi, czy to porażka polskiej dyplomacji?

Komu na rękę jest aby USA straciło wpływy w Polsce i dlaczego Rosji? Dlaczego Jacek Wilk, jako kolejny już polityk konfederacji, wpisuje się idealnie w rosyjską narrację?

Czy jako patriota Jacek Wilk, historycznie większym sojusznikiem mojego kraju powinienem nazwać USA czy Rosję i z kim powinien chcieć budować relację patrząc na przeszłość?

I ostatnie pytanie - czy konfederacja to partia idiotów, czy oni udają?

#bekazkonfederacji #konfederacja #ukraina #rosja #wojna #polityka
dedler123 - Dobra mordeczki z Konfy, nie wolno już wrzucać pana Janusza, bo jeden czł...

źródło: 5BA4445E-42F2-44B4-ACDE-04AD09862BE9

Pobierz
  • 47
@dedler123: ja akurat z wilkiem sie zgadzam w tej kwestii. Widzimiy ile krajow uzywa dolara a ile krajow jest w BRICS. Jeszcze nie wiadomo czy konkurencyjna waluta bedzie juan czy cos innego, ale dominacja dolara chwieje sie w posadach.