Wpis z mikrobloga

Żeby kraj był lepszy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Patrz w ten sposób:
1) Wszyscy robią sobie dzieci, bogaci, biedni, inteligentni, głupi. Gdzieś tam tworzy się pula kolejnych obywateli, którzy będą rządzić tym krajem.
2) Inteligencja nie robi sobie dzieci, bo są tacy mądrzy i nie będą dokładać ziemi kolejnych istot. Ale biedota i patologia dalej klepie dzieci z FAS, problemami z samoakceptacja, ADHD, ważne że PiS daje 800+
@markhausen: z jednej strony spoko jeśli nie chcecie dzieci, skorzystacie z życia. Z drugiej trochę słabo, żeby całe życie pracować a na koniec rozpier***ić na przyjemności XD
Zależy od człowieka ale mi by było szkoda. Wolałbym coś kupić i żeby było to widoczne, efektowne
@ciemnienie teraz to mnie rozwaliłaś:) czy jeśli ludzie dzieła się miłością to nagle ograniczenia w postaci biedy, chorób i śmierci znikają?

czemu takie durne wysrywy piszesz ? wiem że ludzie w wieku 12 lat może w to wierzą:)
@altenos bardzo często ludzie traktują to jako naturalna kolej rzeczy. dobro dziecka i to co go spotka w życiu nie ma żadnego znaczenia.

nie zastanawiają się czy to jest dobre czy źle dla dziecka tylko zastanawiają się czy to jest dobre czy źle dla nich.

I tak trwa ten krąg cierpienia od tyłu lat
@altenos: po co kolejny dzban antynatalista zadaj takie pytanie skoro jego argumenty są ekstremalnie słabe.

Odpowiedz się prosta - naturalnym dla każdego gatunku jest jego przedłużenie