Wpis z mikrobloga

@ciemnienie: nie ma sensu z nimi dyskutować, to jest pewnego rodzaju kult antynatalistow, którym się wydaje, ze posiadają ultra logiczne argumenty, większość z nich miała okropne dzieciństwo, przez co maja traumy w dorosłym życiu, projektują wiec swoją smutna wizje świata na wszystkich innych, nie rozumując ze jest dużo ludzi szczęśliwych, ze dzieci mogą być szczęśliwe itd
  • Odpowiedz
@DrGreen_2: A do ciebie wciąż nie dotarło, że to całe twoje szczęście jest nie dość, że zbędne, to jeszcze szkodliwe? Zamiast zasłaniać się swoim durnowatym odczuciem temporalnej ekstazy, ogarnij w końcu całość faktów, ty niepotrzebnie zaistniała istoto.
  • Odpowiedz
@HAL__9000: szkodliwe jest projektowanie swoich traum na wszytskich innych, jestes osobnikiem ktory ciagnie w dol, toksyczny z nie przerobionymi traumami, idz do psychologa po pomoc a nie plujesz jadem w ineternecie
  • Odpowiedz
  • 1
@DrGreen_2: dzbanem to tutaj jesteś ty, nigdzie nie napisałem że jestem antynatalistą, zadałem tylko takie pytanie bo sam nie mam dzieci i byłem ciekawy odpowiedzi, lecisz na czarno wieśniaku
  • Odpowiedz