Wpis z mikrobloga

@Kryspin013: To się nazywa demokracja. Finalnie jest głosowanie w sejmie za 500 czy 800+ i nie ma przeciwwskazań, żeby część posłów jednej partii zagłosowała za, a druga część przeciw. DEMOKRACJA - o którą tak podobno walczymy co nie?


@Wyso52: XD

Robienie wyborców w #!$%@? to też demokracja? XD

Jak PIS ma dyscyplinę partyjną to masz problem "KACZYŃSKI MÓWI IM JAK MAJĄ GŁOSOWAĆ"

Jak w konfederacji nie ma dyscypliny partyjnej to
To bardzo wygodne jest cisnąć po kimś, samemu nie pokazując jak to zrobić lepiej


@Gumaa: Przecież tak wygląda cała opozycja od 2015 roku XD Cisneli po PISie, inflacja, drozyzna, ceny energii. Widziałeś jakikolwiek plan Koalicji Obywatelskiej na to żeby drożyzna zniknęła, inflacja spadła i ceny energii wróciły do niskiego poziomu?
Zmiena tematu z kolei nie jest odpowiedzią na krytykę.


@vrNFWrUew3D4Rgz: powyżej zaadresowałem również treść obrazka. To ktoś inny tutaj uchyla się od odpowiedzi na krytykę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Znowu, jak jako potencjalny ich wyborca mam ich brać na poważnie?


@Kryspin013: Przecież nie jesteś ich potencjalnym wyborcom, jesteś wyborcom Tuska bo to jego partia najbardziej boi się w tym momencie konfederacji stąd takie ciśnienie w internecie.
Przecież tak wygląda cała opozycja od 2015 roku XD Cisneli po PISie, inflacja, drozyzna, ceny energii. Widziałeś jakikolwiek plan Koalicji Obywatelskiej na to żeby drożyzna zniknęła, inflacja spadła i ceny energii wróciły do niskiego poziomu?


@Wyso52: no właśnie - o to dokładnie mi chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To jest ich strategia polityczna i tę strategię właśnie krytykuję. Mam również podejrzenia, że autor tego wpisu właśnie na
@Kryspin013: Przecież nie jesteś ich potencjalnym wyborcom, jesteś wyborcom Tuska bo to jego partia najbardziej boi się w tym momencie konfederacji stąd takie ciśnienie w internecie.


@Wyso52: argumentum ad tuskum jakw tvp xD

@Wyso52: no właśnie - o to dokładnie mi chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To jest ich strategia polityczna i tę strategię właśnie krytykuję. Mam również podejrzenia, że autor tego wpisu właśnie na
@Kryspin013: Ziom, ogólnie #!$%@?ć pis i konfederację, ale muszę stanąć w ich obronie.
Tutaj wyraźnie jest napisane, że chodzi o waloryzację. Jeśli już krytykować, to z głową.
@Kryspin013: Ziom, ogólnie #!$%@?ć pis i konfederację, ale muszę stanąć w ich obronie.

Tutaj wyraźnie jest napisane, że chodzi o waloryzację. Jeśli już krytykować, to z głową.


@k__p: tam jest napisane "zlikwidujmy". Gdzieś na kompie miałem też ich tweet bezpośrednio z marca gdzie pisali bezpośrednio wprost, ze zlikwidują 13 i 14 emeryturę, pit i 500+. Jak znajdę to ci wkleję xD
@Kryspin013: gdybym nie interesował się polityką tylko MTV i normickimi rzeczami, to gdyby mi ktoś pokazał jedną, lub dwie wypowiedzi tych ludzi które pokazują ich spier...nie, to bym zanotował sobie w głowie by nigdy na nich nie głosować, tak wygląda prawdziwe życie xD i nie wiem czemu oni myślą że ktoś poza frajerami na nich zagłosuje, dla wielu ludzi niskie podatki to nie jest żaden argument w sytuacji gdy w grę
Widocznie wykop is real shit, że k0nfiarze boją się jakiegoś randoma z internetu co wrzucił obrazek na stronę z memami i papieżem XD


@Kryspin013: mowa była tutaj o KO, nie o jakichś randomach z internetu

jakich argumentów? Pokaż w krótym twoim komencie bo powiadomienia na wypoku są dalej #!$%@? i np powiedomienie na twój drugi komentarz tutaj dostałem ze srogim opóźnieniem bo około 7 minutowym XD


@Kryspin013: szukasz twoich argumentów
Widziałeś jakikolwiek plan Koalicji Obywatelskiej na to żeby drożyzna zniknęła, inflacja spadła i ceny energii wróciły do niskiego poziomu


@Wyso52: nie ma, bo to się nigdy nie stanie. Ceny nie spadną.Max to zatrzymanie podwyżek.