Wpis z mikrobloga

@Gumaa Już widzę, jak kobieta zostaje w domu bo może dostać 500+ na dziecko, zamiast zarobić blisko 3 tys złotych xD. Wiele kobiet nie podejmuje pracy, bo koszt żłobków czy opieki potrafi być mało co mniejszy niż jej potencjalne wynagrodzenie. Do tego przeświadczenie, że to mężczyzna powinien zarabiać a kobieta opiekować się domem.

Walka z inflacja polega na ściągnięciu z rynku nadmiaru gotówki i ograniczeniu konsumpcji. W jaki sposób większa podaż gotówki
@Kryspin013: no właśnie dlatego jestem w stanie zagłosować na Konfederację, mimo że związali się z narodowcami. Jeżeli zostaną trzecią siłą w Sejmie to zachwieje układ siły między PIS i PO. Nie ma sensu głosować kolejny raz na te same mordy, które od 30 lat już niszczą ten kraj. Jak PO znowu będzie miało większość, to po paru latach fanatycy PISu znowu przechylą szalę i znowu ludzie będą głosować nie za czymś,
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Kryspin013 Nic nowego. Konfederacja nigdy nie miała jasnego stanowiska ws. 500 plus bo różne frakcje mają na ten temat odmienne opinie. Koliberalne kuce chcą likwidacji, a narodowi socjaliści z ruchu narodowego czy innego giertychjugend likwidacji 500plus nie chcą. To i tak są rozważania czysto akademickie, bo 500 plus raczej nikt za prędko nie zlikwiduje bo likwidacja tego bedzie trudna politycznie. Nikt się nie odważy wiedząc że społeczeństwo tego chce, i mając w
@Kryspin013:

Czemu nie może powstać nieszurowa partia liberalna? Takie centrum, które w zakresie gospodarki będzie szło w stronę liberalizmu a światopoglądowo nie będzie ani lewackie ani prawackie?


@janekplaskacz: była np kiedyś nowoczesna ale polaczki wolą się przekrzykiwać o różnice światopoglądowe. K0nfa też robi to samo. Mentzen to w zasadzie taki trochę spokojniejszy dziecinny braun, ale w wywiadach jego prawdziwe poglądy czasami się wylewają z niego. No i gospodarka w konfie
@Trzesidzida: problem jaki ja mam z wypoiwdziami konfy, nowej nadzieji, narodowców i bosaka to to, że oni tak potrafią każde gówno przepchnąć w umysły kucow

@Kryspin013: Beka bo wiele razy mówią ze z pewnymi postulatami swoich kolegow się mie zgadzają. Procesory ludziom siadają kiedy maja pomyśleć ze w partii może byc więcej niż 1 narracja głównego przewodniczącego


@hashasq: dlatego napisałem wyżej, każdy kuc ma własne fantastyczne wyobrażenie na temat
@Kryspin013: to dalej lepiej niż reszta sceny politycznej, Nie sądziłem, że będziesz ich reklamować XD


@trololo55: No średnio, piszemy o partii co nawet sprawozdania finansowanego nie potrafi przygotować a rzekomo "chce się za gospodarkę brać".
@Kryspin013: Nowa Nadzieja mówi o swoim programie? Ale dziwne, przecież powinna mieć program identyczny z Konfederacją! :D xD


@look997: mogłeś napisać wprost, że w takim razie program nowej nadziei jest gówno warty bo i tak go nie wprowadzą w życie, a ma jedynie działać jako bait na głupków, którzy wierzą w te bzdury.
@Kryspin013: dalej lepiej niż cała reszta, taki mamy klimat


@trololo55: poza Hołoniwą to nie przypominam sobie by ktoś miał problemy z rozliczeniami w partii. A k0nfie się to zdarzyło więcej niż raz.

Nie wspominając już o innych aferach polityków k0nfy jak wypłącanie sobie hajsu z subwencji na prywatne konta za mityczne usługi XD

Faktycznie "lepiej niż wszyscy".